portal informacyjny

Ciekawostki z branży beauty - co nowego w biznesie, co jest w trendach, co warto wiedzieć.
sansa

portal informacyjny

Post autor: sansa »

Szczerze przyznam, że nie mam czasu oglądać wiadomości w tv czy słuchać radia, ale od czasu do czasu przejrzę jakieś serwisy informacyjne. A Wy, zaglądacie na jakieś ciekawe portale? Wydaje mi się, że Gazeta Prawna jest jednym z lepszych jeśli chodzi o obiektywność artykułów. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: portal informacyjny

Post autor: mila8788 »

Ważne, żeby być na bieżąco. Interesować tym co się dookoła nas dzieje. A czy to będzie telewizja, gazeta czy portal internetowy to już każdy wybiera co mu najbardziej odpowiada. Najważniejsze jest to żeby móc polegać na rzetelnych informacjach, przekazanych w sposób profesjonalny i obiektywny. Tak jak czytałam na https://rafaljelen.pl/redaktor/ o roli redaktora, to jest to bardzo odpowiedzialny zawód. Bardzo ciekawie opisane jaki powinien być redaktor w dzisiejszych czasach.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: portal informacyjny

Post autor: Frania »

A czy korzystacie czasami z lokalnych portali oferujących różne darmowe porady? Ja ostatnio trafiłam na taki portal z Kalisza https://porady.kalisz.pl/. Jest tam dużo porad lokalnych, ale nie tylko. Można też poczytać o zdrowiu, urodzie, urządzaniu domu oraz hobby. Polecam zajrzeć ;)
aśko

Re: portal informacyjny

Post autor: aśko »

Ja od dawna czytam wiadomości tylko i wyłącznie na https://niezalezna.pl Są rzetelne, bardzo dobrze opisane i ciekawe. Często znajduję tam tematykę która mnie interesuje. Dla mnie to ważne! Lubię wiedzieć co dzieje się na świecie. Czuję się wtedy dobrze i spokojnie. Kiedyś oglądałam wiadomości w telewizji, ale z czasem stwierdziłam, ze to tylko strata mojego czasu.
ODPOWIEDZ