AGD - naprawa

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
roś

AGD - naprawa

Post autor: roś »

Naprawa AGD w Krakowie - znacie kogoś kto się tym zajmuje? Najlepiej żeby to była naprawa w moim domu, żeby nie jeździć z pralką i nie zepsuć jej bardziej. Ale to nie jest warunek konieczny. Ktoś coś?
Awatar użytkownika
Mimozza
Posty: 80
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:40

Re: AGD - naprawa

Post autor: Mimozza »

Na pewno namiar się przyda, ale jak na razie to nic z moimi sprzętami się nie dzieje i oby jak najdłużej:) Praktycznie wszystko mam nowe, wprowadziłam się dopiero co do mojego domu. Najbardziej cieszę się z zakupu stacji parowej, na stronie https://www.ceneo.pl/Stacje_parowe/p:Philips.htm można takie znaleźć. Prasowanie jest znacznie wygodniejsze przyznaje.
MirexĆ

Re: AGD - naprawa

Post autor: MirexĆ »

Może przyda się komuś namiar do firmy https://popularna.pl/kontakt/, która oferuję sprzedaż częsci zamiennych do agd. Firma oferuje również narzędzia do serwisu sprzętu AGD, urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz układów wentylacyjnych w bardzo dobrych cenach.
Ozyrys

Re: AGD - naprawa

Post autor: Ozyrys »

Inwestycja w deskę do prasowania z regulowaną wysokością to również doskonały wybór dla osób starszych lub mających problemy z plecami. Możliwość dostosowania wysokości do indywidualnych potrzeb pozwala na uniknięcie niepotrzebnego obciążenia kręgosłupa. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć pod linkiem https://kociewie24.pl/aktualnosci/63253 ... wysokoscia i taka deska to praktyczne rozwiązanie wspierające zdrowie użytkowników.
ODPOWIEDZ