biuro rachunkowe

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
absolka
Posty: 75
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:41

biuro rachunkowe

Post autor: absolka »

Czy moglibyście polecić mi biuro w Gdańsku, której mogłabym powierzyć prowadzenie księgowości? Zależy mi na tym, aby biuro księgowe, któremu powierzę to zadanie cieszyło się nienaganną opinią. Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług biura MG Finanse czy kiedykolwiek mieliście z nią styczność i moglibyście wypowiedzieć się na jej temat?
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Frania »

Bez względu na to, na jakie biuro rachunkowe dla Waszej firmy się zdecydujecie, warto zrobić wszystko, aby ograniczyć koszty związane z prowadzeniem księgowości. Elektroniczny obieg dokumentów, o którym mowa na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow, może Wam pomóc w ograniczeniu takich kosztów aż o 23% . Polecam więc zastanowić się nad jego wdrożeniem :)
Awatar użytkownika
Derillo
Posty: 45
Rejestracja: 06 gru 2019, 10:06

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Derillo »

Ja odkąd współpracuje z biurem rachunkowym https://superksiegi.pl/ to jestem o wiele spokojniejsza, wszystko zawsze jest terminowo i porządnie wykonane więc nie muszę się o nic martwić :) dla mnie to świetne rozwiązanie
Awatar użytkownika
Marcelina402
Posty: 46
Rejestracja: 26 lut 2020, 11:34

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Marcelina402 »

Jakiś czas temu korzystałem z usługi biura rachunkowego http://brmuszynska.pl/ i powiem wam, że to jedno z lepszych biur jakie miałam okazję odwiedzić. Biuro oferuję profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości w bardzo przystępnych cenach.
Awatar użytkownika
Marianka4
Posty: 36
Rejestracja: 24 kwie 2020, 22:15

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Marianka4 »

Jeżeli jesteś z Warszawy to polecam skontaktować się z biurem rachunkowym https://www.akro.waw.pl/. Mój znajomy polecił mi to biuro rachunkowe bo byłam w kropce do kogo się zgłosić.
Awatar użytkownika
Małgosia
Posty: 38
Rejestracja: 12 maja 2020, 19:43

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Małgosia »

Ja polecam biuro rachunkowe Wrocław mają profesjonalną obsługę, a przede wszystkim zajmują się kompleksowo wszystkim, co związane z rachunkowością. Osobiście ciągle o czymś zapominałam lub myliłam się, teraz nie muszę się tym przejmować bo inpensa zajmuje się tym za mnie.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 16:00

Re: biuro rachunkowe

Post autor: mleczko90 »

Porządne biuro rachunkowe to podstawa każdego biznesu. W dobie internetu nie trzeba ograniczać się do biur z okolic - można wybrać dowolne i współpracować zdalnie. Ja korzystam z http://www.ksiegowoscbialystok.pl/biuro ... walki.html
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: biuro rachunkowe

Post autor: informatyk »

Jeśli chodzi o mnie to akurat te kwestie ja zlecam na zewnątrz i sam nie prowadzę rachunkowości. Za to na ten moment chcę u siebie w przedsiębiorstwie wdrożyć elektroniczny obieg dokumentów. Już nawet czytałem w https://www.oprogramowaniedlafirmy.pl/j ... -i-crm/jak go prawidłowo wdrożyć w każdej firmie.
Świątek

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Świątek »

Dobre biuro księgowe znajdziemy na Warszawskim Ursynowie na Lanciego 8 https://www.adamus.net.pl/ . Biuro prowadzi Pani Jadwiga Adamus i powiem wam, że jestem bardzo zadowolona z ich obsługi. Warto zaznaczyć, że biuro oferuję również bardzo przystępne ceny.
ODPOWIEDZ