Budowa domu a dach

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Zawisza
Posty: 28
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:24

Budowa domu a dach

Post autor: Zawisza »

Budowa domu to duże przedsięwzicie i spore koszty. Warto już podczas budowy szukać oszczędności. My zdecydowaliśmy się na użycie konstrukcji prefabrykowanych
http://wpwinvest.pl/technologia/o-technologii . To znacznie przyspieszyło powstawanie domu oraz pozwoliło zaoszczędzić sporo pieniędzy.
Awatar użytkownika
śnieżynka
Posty: 86
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:51

Re: Budowa domu a dach

Post autor: śnieżynka »

Nie wiem czy cięcie kosztów przy budowie domu to dobre rozwiazanie a zwłaszcza jeżeli chodzi o budowę dachu. Później można tego bardzo żałować. Lepiej wydać trochę więcej, zdecydować się na profesjonalna firmę taką jak https://mgdachy.pl/producent-wiazarow-dachowych/ i mieć pewność że po roku nic nie bedzie przeciekać i nic z dachem nie bedzie się działo.
Awatar użytkownika
cialopozytyw
Posty: 165
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:57

Re: Budowa domu a dach

Post autor: cialopozytyw »

Będąc w temacie budowy, skąd bierzecie przenośne toalety i punkty sanitarne? Potrzebuje wynająć takie rzeczy i trafiłam na stronę : https://mtoilet.pl/ Czy ktoś z was korzystał z ich usług i mógłby powiedzieć czy warto i ile mniej więcej może mnie to wynieść, skoro budowa zaplanowana jest na cały rok?
Awatar użytkownika
zuzanna
Posty: 61
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:11

Re: Budowa domu a dach

Post autor: zuzanna »

My budowę dachu chyba zlecimy tej firmie https://mgdachy.pl/wiazary/ Początkowo mąż chciał sam się za to wziąć, ale chyba przemyślał sprawę, bo stwierdził, że profesjonalna firma będzie najlepszą opcją. Nie chcemy ciąć kosztów, bo wiem, że to się na nas odbije w przyszłości.
ODPOWIEDZ