budowa oczyszczalni ścieków

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Doń

budowa oczyszczalni ścieków

Post autor: Doń »

Myśleliście kiedyś o tym żeby mieć oczyszczalnię ścieków w pracy? Ja zastanawiam się nad współpracą z tą firmą: https://scieki-woda.pl/uslugi0.html w tym zakresie. Podobno są najlepsi na rynku :) A Wy - z kim współpracujecie?
Krzyśu

Re: budowa oczyszczalni ścieków

Post autor: Krzyśu »

No wiesz.... zależy od firmy. Nie widzę potrzeby robienia oczyszczalni ścieków w zwykłej drukarni czy cos.... pod budowę polecam natomiast nagrzewnice spalinową z https://www.ponako.pl/nagrzewnice-spalinowe/... teraz mróz daje w tyłek, a z nagrzewnicą poradzicie sobie pod każdy mróz ;)
lolek

Re: budowa oczyszczalni ścieków

Post autor: lolek »

Krzyśu pisze: ↑27 sty 2021, 3:44 No wiesz.... zależy od firmy. Nie widzę potrzeby robienia oczyszczalni ścieków w zwykłej drukarni czy cos.... pod budowę polecam natomiast nagrzewnice spalinową z https://www.ponako.pl/nagrzewnice-spalinowe/... teraz mróz daje w tyłek, a z nagrzewnicą poradzicie sobie pod każdy mróz ;)
A powiedzcie mi, takie podgrzewarki indukcyjne w działaniu są zbliżone do nagrzewnic? Ktoś miał z nimi do czynienia?
augosrina

Re: budowa oczyszczalni ścieków

Post autor: augosrina »

U mnie naprawdę warto to sobie poukładać i jak coś, to można sprawdzać sobie niektóre elementy, które mają dobre podejście. Jak sobie to jakoś ściągniemy, to ja Wam powiem, że nie ma jednego sposobu, jak już to wszystko ogarniemy. Ja to jednak wam powiem, że tu https://recynk.pl/ znajdziemy odpowiednią chemię do oczyszczania.
ODPOWIEDZ