Ciekawe artykuły

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
cialopozytyw
Posty: 165
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:57

Ciekawe artykuły

Post autor: cialopozytyw »

Lubię czasami poczytać takie lekkie artykuły, szczególnie, jeśli dotyczą rodziny królewskiej. Jak wszyscy wiemy, Meghan Markle cały czas ponosi konsekwencje decyzji, którą podjęła razem z księciem Harrym. Najpierw spotkała się z krytyką ze strony rodziny królewskiej,a teraz jej własny ojciec podzielił się swoim zdaniem publicznie. Niezły skandal, co? Tutaj : .https://begio.pl/meghan-markle-po-raz-k ... rzez-ojca/ możecie poznać wszystkie szczegóły :)
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Ciekawe artykuły

Post autor: Frania »

Ja również lubię sobie czasami, jak mam trochę wolnego czasu, poczytać sobie w sieci różne ciekawe artykuły, również na blogach wielotematycznych ;) Ostatnio na przykład trafiłam na bardzo ciekawego bloga na stronie internetowej http://bzserwis.pl, z którego dowiedziałam się na przykład, jakie płytki do mieszkania są teraz na topie, jak szukać dobrego cateringu, czy też jak przerejestrować swoje auto ;)
MonikaStaroń00

Re: Ciekawe artykuły

Post autor: MonikaStaroń00 »

A to odnośnie płytek, to polecam artykuł odnośnie dekoracji ściany za telewizorem: https://incana.pl/dekoracja-sciany-z-te ... cki-efekt/. Akurat jestem na etapie remontu salonu i nie miałam kompletnie pomysłu na urozmaicenie tej przestrzeni. A nie ukrywam, ściana z a TV wiała nudą niesamowitą. Teraz natomiast wiem, że jak goście wejdą do salonu, to dzięki poradom z tekstu, będą piać z zachwytu na widok designu wnętrza ;)

gołębniki dla gołębi ozdobnych
ODPOWIEDZ