co na wizytówki

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Donia
Posty: 97
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:40

co na wizytówki

Post autor: Donia »

Mój facet otworzył firmę i wizytówki nosi w kieszeni.pomyślałam, ze lepiej było by kupić coś takiego https://www.belveder.com.pl/sklep/etui- ... i-i-karty/ , by nosił je w profesjonalny sposób . Myślicie , ze to dobry sposób ?
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: co na wizytówki

Post autor: Frania »

A skoro już o wizytówkach mowa, to gdzie je najlepiej zamówić? Profesjonalne wydruki wizytówek znalazłam w ofercie drukarni Diamond Druk na stronie https://www.diamond-druk.pl. Jak sądzicie, czy to będzie dobry wybór? Warto zamówić wizytówki właśnie tam?
Awatar użytkownika
candy
Posty: 80
Rejestracja: 17 maja 2019, 12:52

Re: co na wizytówki

Post autor: candy »

Dobrze wykonane wizytówki to połowa sukcesu firmy. Bo co jak co ale wizytówka świadczy o firmie i to na niej powinny znaleźć się najważniejsze i skrótowe informacje, typu nazwa i adres firmy. Dlatego też nie powinniśmy dawać do zrobienia byle gdzie takich wizytówek. Czytała ranking drukarni internetowych i najlepszą jest ta https://www.drukowalnia.pl/oferta/wizytowki-skladane/. Słyszeliście może o niej?
tośka

Re: co na wizytówki

Post autor: tośka »

Wizytówki są naprawdę bardzo ważne dla naszych firm. W artykule https://warszawa24.ovh/wizytowki-tloczo ... najlepiej/ dowiedziałam się, że jednak wizytówki tłoczone są świetnym rozwiązaniem dla salonów kosmetycznych, więc zdecydowałam, że wprowadzę je również u siebie w salonie.
ODPOWIEDZ