Czapki dla dzieci

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
candy
Posty: 80
Rejestracja: 17 maja 2019, 12:52

Czapki dla dzieci

Post autor: candy »

Mamy takie czasy, że nawet nasze dzieciaki chcą ubierać się modnie i najlepiej w markowe ciuchy. Na szczęście mamy internet, w którym możemy znaleźć wszystko i zamówić praktycznie o każdej porze. Moja babcia chciała zrobić przyjemność i kupić czapki dla wszystkich wnuków. I poprosiła mnie o pomoc,wtedy trafiłam na stronkę Czapki dla dzieci Nike i tam mają nawet spory wybór
Awatar użytkownika
maciunio
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2019, 1:10

Re: Czapki dla dzieci

Post autor: maciunio »

Akurat tych usług jest bardzo dużo w necie. Nie ciężko znaleźć coś dobrego.
Wydajemy się słabi, ponieważ tego chcemy.
Awatar użytkownika
guru
Posty: 62
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:35

Re: Czapki dla dzieci

Post autor: guru »

Jeżeli interesuje Was tematyka niemowlęca to polecam też zajrzeć na stronę komplety dla niemowlaka https://www.lene.pl/komplety-dla-niemowlat. Jest to świetnie wyposażony sklep internetowy z ubrankami dla dzieci. Znajdziecie u nich bardzo ciekawe propozycje.
Awatar użytkownika
andzela
Posty: 45
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:02

Re: Czapki dla dzieci

Post autor: andzela »

Jestem przekonana, że dziecku nie zabraknie jedzenia czy odzieży, o tym każdy pamięta. Ale już rozeznanie w lekach, jakie można stosować, to mało rodziców ma i jak zacznie się problem czy to z uszkiem, ospą, kikutem pępowinowym, gorączką, to wtedy większość się dopiero orientuje, a po co, jak można wcześniej? Na przykład octenisept sposób użycia ma bardzo prosty a pomoże i na kikut i bakterie w gardle czy uchu, ale też na problemy skórne.
Awatar użytkownika
Donia
Posty: 97
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:40

Re: Czapki dla dzieci

Post autor: Donia »

Według mnie, latem warto szczególnie zadbać o odpowiednią ochronę główki naszego malucha i kupić czapeczkę dobrej jakości. Spory wybór mają na https://maylily.pl/ , spokojnie nzjadizesz tam wygodną i przewiewna czapkę dla malucha.
Patiś28

Re: Czapki dla dzieci

Post autor: Patiś28 »

Donia pisze: ↑20 cze 2019, 12:57 Według mnie, latem warto szczególnie zadbać o odpowiednią ochronę główki naszego malucha i kupić czapeczkę dobrej jakości. Spory wybór mają na maylily.pl , spokojnie nzjadizesz tam wygodną i przewiewna czapkę dla malucha.
Zgadzam się w 100%, przeszukuję teraz sklepy internetowe, bo interesuje mnie czapka dla chłopca. Moim głównym kryterium podczas wyboru jest materiał - szukam porządnej grubej czapki, która rzeczywiście zapewni ciepło na główce, a nie jakieś sztuczne tkaniny, które w ogóle nie chronią przed zimnem!
Tadżyk

Re: Czapki dla dzieci

Post autor: Tadżyk »

Tak się składa, że jeśli chodzi o moje dzieci to one akurat lubią nosić różnego rodzaju czapki i nie mają z tym żadnego problemu. Ja natomiast całkiem niedawno zamówiłem sobie bezpośrednio ze sklepu https://hatfactory.pl/ bardzo fajną czapkę na zimę oraz jesień. Wiem, że bardzo szybko nastaną zimne dni więc nie chcę być zaskoczony.
ODPOWIEDZ