Czy usługi kadrowo-płacowe są kosztowne?

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Geriszka
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:28

Czy usługi kadrowo-płacowe są kosztowne?

Post autor: Geriszka »

Polecam zapoznać się z ofertą Biura Rachunkowego MG Projekt (Strona internetowa to Księgowa-Halinów.pl). Byłam bardzo zadowolona, kiedy korzystałam z ich usług. Wszystko odbywało się terminowo a moja księgowość była rzetelnie prowadzona.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Czy usługi kadrowo-płacowe są kosztowne?

Post autor: Frania »

To, ile zapłacicie za prowadzenie księgowości Waszej firmy, zależy również od Was. Są bowiem sposoby na to, aby znacznie ograniczyć takie koszty w przedsiębiorstwie. Jednym z takich sposobów jest wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów, o którym mowa na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow. Każdemu z Was polecam takie rozwiązanie :)
Awatar użytkownika
Zosia
Posty: 66
Rejestracja: 10 gru 2019, 22:46

Re: Czy usługi kadrowo-płacowe są kosztowne?

Post autor: Zosia »

Nie są - o ile traficie do dobrej i rzetelnej firmy. Ja tego rodzaju obsługę mojej firmy powierzyłam firmie FCENTER http://fcenter.pl i jestem zadowolona, zarówno z jakości usług, jak i z samych cen :)
MisiekŻ

Re: Czy usługi kadrowo-płacowe są kosztowne?

Post autor: MisiekŻ »

Ja jestem z Częstochowy i ostatnio zmieniałem biuro księgowe i trafiłem na nich www.taxquatro.pl. Biuro oferuje kompleksowe usługi i fachowe podejście do klienta. Bardzo mi się tu podoba i chyba zostanę u nich na dłużej. Polecam zapoznać się z ich oferta i podjąć z nimi współpracę.
ODPOWIEDZ