Dobra szkoła dla dziecka

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Zmarcha
Posty: 26
Rejestracja: 13 sie 2019, 17:52

Dobra szkoła dla dziecka

Post autor: Zmarcha »

Zastanawiam się nad wyborem odpowiedniej szkoły dla mojego dziecka. Z tego co czytałam tutaj https://szkolaeuropejska.pl/ mają świetne propozycje jeżeli chodzi o podstawówkę, czy liceum. Wasze dzieci chodza do szkoły prywatnej czy publicznej ?
Awatar użytkownika
lilona
Posty: 64
Rejestracja: 22 wrz 2019, 15:07

Re: Dobra szkoła dla dziecka

Post autor: lilona »

Ja też dość długo szukałam odpowiedniej podstawówki dla syna więc z doświadczenia wiem, ze wybór prosty nie jest. My postawiliśmy na warszawską Te Vizję, placówka mieści się na Ochocie na ulicy Gładkiej. Po 2 latach nauki jesteśmy zadowoleni. Wysoki poziom, doświadczeni i zaangażowani naczyciele, niewygórowane czesne.
Awatar użytkownika
habimi
Posty: 3
Rejestracja: 30 wrz 2019, 12:52

Re: Dobra szkoła dla dziecka

Post autor: habimi »

Dość sporo prywatnych szkół można teraz znaleźć i jeśli chodzi o Warszawę to Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha ma dobre opinie. Tutaj chodzi nasze dziecko i jesteśmy zadowoleni. Nie możemy narzekać na nauczycieli i widać, że szkoła jest okej, bo dziecko tam idzie z uśmiechem na twarzy.
Awatar użytkownika
uulakita
Posty: 25
Rejestracja: 15 paź 2019, 21:08

Re: Dobra szkoła dla dziecka

Post autor: uulakita »

chyba każdemu rodzicowi zalezy na tym, by dziecko miało okazję się uczyć w jak najlepszej szkole. Ja tak samo jak lilona postawiłam na Te Vizję i polecam wszystkim niezdecydowanym :)

kanały wentylacyjne flex
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Dobra szkoła dla dziecka

Post autor: Frania »

ja szukam dla córki jakieś dobrej szkoły językowej w Warszawie, ponieważ bardzo chciałaby się ona uczyć języka włoskiego. Znalazłam na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... i/warszawa ofertę takich kursów językowych organizowanych przez Centrum Edukacji Profi Lingua. Jak sądzicie, czy warto właśnie tam zapisać dziecko na taki kurs? Gdzie Wy uczycie lub uczyliście się włoskiego w Warszawie?
Awatar użytkownika
olis1
Posty: 4
Rejestracja: 11 paź 2019, 20:18

Re: Dobra szkoła dla dziecka

Post autor: olis1 »

habimi pisze: ↑30 wrz 2019, 13:36 Dość sporo prywatnych szkół można teraz znaleźć i jeśli chodzi o Warszawę to Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha ma dobre opinie. Tutaj chodzi nasze dziecko i jesteśmy zadowoleni. Nie możemy narzekać na nauczycieli i widać, że szkoła jest okej, bo dziecko tam idzie z uśmiechem na twarzy.
Dziecko musi mieć dobre warunki do nauki. Warto się rozejrzeć za dobrą szkołą. Prywatnych placówek jest coraz więcej. Wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie ma świetnych nauczycieli. To podstawa, by dziecko mogło szybko przyswajać sobie wiedzę.
Awatar użytkownika
Kolorowa_Panienka22
Posty: 74
Rejestracja: 11 sty 2020, 14:07

Re: Dobra szkoła dla dziecka

Post autor: Kolorowa_Panienka22 »

Ja uczę mojego w domu, ale oczywiście nie musicie odrazu przechodzić na edukację domową :) Bardziej mi chodzi o to, że po szkole możecie uczyć dzieciaki tego, co tak na prawdę ich interesuje. Bo nie ma co się czarować, szkoła jest strasznie szablonowa. Tu macie fajne pomoce https://mojebambino.pl/5588-edukacja-domowa może coś znajdziecie dla Waszych dzieci co sprawi im radość. Oczywiście to ma być dla nich przyjemnością. Można uczyć w formie zabawy, a starszym dzieciakom zapewnić taką naukę żeby słuchali z zaciekawieniem i zadawali pytania.
Awatar użytkownika
Kamilaa
Posty: 21
Rejestracja: 29 paź 2019, 12:35

Re: Dobra szkoła dla dziecka

Post autor: Kamilaa »

Godna polecenia jest na pewno Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie. Jeśli jesteście z tej dzielnicy to warto zapoznać się z ofertą tej szkoły. Dzieci mogą tam liczyć na ciekawe zajęcia dodatkowe jak np.szachy, tańce, artterapia, zajęcia teatralne, komputerowe, kultura i zachowanie czy kółka językowe.
Awatar użytkownika
Viki77
Posty: 40
Rejestracja: 26 lut 2020, 1:58

Re: Dobra szkoła dla dziecka

Post autor: Viki77 »

Jeżeli chodzi o szkołę dla najmłodszych - przedszkole bądź zerówkę to serdecznie polecam Tequestę. To przedszkole dwujęzyczne, oprócz angielskiego moja córka uczy się również hiszpańskiego. Ku mojemu zaskoczeniu mała nie ma nawet problemów z rozwiązywaniem zadań matematycznych. Dużym plusem jest atrakcyjna oferta zajęć dodatkowych do wyboru :)

indyk faszerowany
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Dobra szkoła dla dziecka

Post autor: mila8788 »

My już rozglądamy się za odpowiednią wyprawką, no i powiem Wam, że świetnie wygląda to, co oferuje strona https://nos-to.pl/kategoria-produktu/ak ... akcesoria/ . Mnie konkretnie spodobał się piórnik z wyposażeniem dla chłopca, ponieważ kupujemy jeden produkt, a jest w nim wszystko to, co najważniejsze i najbardziej potrzebne.
Awatar użytkownika
Mimozza
Posty: 80
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:40

Re: Dobra szkoła dla dziecka

Post autor: Mimozza »

Od siebie też mogę coś polecić, szkoła do jakiej chodzi mój syn jest bardzo dobra przyznaje. Chodzi konkretnie o Te Vizje na warszawskiej Ochocie. Dużo angielskiego, fajne kreatywne zajęcia, a i nawet podczas koronawirusa, co osobiście mnie mega pozytywnie zaskoczyło.
łagoda

Re: Dobra szkoła dla dziecka

Post autor: łagoda »

Skąd zazwyczaj zamawiacie podręczniki szkolne dla dzieci? Ostatnio odkryłam, że księgarnia online Tantus ma bardzo duży wybór różnych podręczników i pomocy naukowych dla dzieci oraz młodzieży: https://tantis.pl/serie/olek-i-ada-4632 . Warto zajrzeć do ich oferty.
Awatar użytkownika
Piekna
Posty: 60
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:37

Re: Dobra szkoła dla dziecka

Post autor: Piekna »

Tych nie brakuje, muszę przyznać, że teraz szkoły bardzo się starają i oferują ciekawe rzeczy dla dzieci, kiedyś tego nie było. W szkołach prywatnych (jak Te Vizja, do której chodzi mój syn) można liczyć na dużo dodatkowych zajęć rozwijających pasję, czy też kół naukowych, warsztatów. Przemyślcie sobie to.
Awatar użytkownika
Smialka
Posty: 24
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:35

Re: Dobra szkoła dla dziecka

Post autor: Smialka »

O widzę, że też tu są rodzice z Te Vizji. Mam podobne zdanie, szkoła jest super i każdy chyba jest z niej zadowolony. Udało mi się też trafić na super nauczycieli, takich, którzy chcą nauczyć dzieci, no ale z tego co słucham to każdy na takich nauczycieli trafia.
ODPOWIEDZ