Dobry dźwięk w domu

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
rita77
Posty: 44
Rejestracja: 29 maja 2019, 13:53

Dobry dźwięk w domu

Post autor: rita77 »

Jestem fanką muzyki i sama gram na kilku instrumentach. Ostatnio moją miłością jest pianino, dlatego chcę uzyskać w pokoju dobry dźwięk. Co myślicie o takich https://www.mega-acoustic.pl/oferta/pir ... kustyczne/ piramidkach akustycznych? Takie piramidki nie są drogie, a w dodatku ich jakość jest dobra. Myślicie, że warto w nie zainwestować? Pomogą mi uzyskać dobry dźwięk?
Awatar użytkownika
Teodora_01
Posty: 45
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:29

Re: Dobry dźwięk w domu

Post autor: Teodora_01 »

Niestety na instrumentach grać nie umiem, ale za to bardzo lubię słuchać muzyki. Dlatego ostatnio zainwestowaliśmy w kino domowe do domu, żeby był lepszy i bardziej czysty dźwięk. Do tego znalazłam niedawno stronę imp3 - https://www.imp3.pl, z którj za darmo można pobierać najróżniejsze utwory muzyczne, które są dostępne w serwisie youtube. Mozna je pobierać zarówno w formacie mp3 jak również z teledyskiem.
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: Dobry dźwięk w domu

Post autor: informatyk »

Kiedy chcemy mieć fajny dźwięk w naszym domu to ja jestem przekonany, że najlepiej go uzyskamy jeśli będziemy grali na gitarze. Mam nadzieję, że to co przeczytałem na stronie https://www.dziennikwschodni.pl/artykul ... 94593.html może również pomóc wielu osobom w wyborze właściwej gitary klasycznej również na początek tej przygody.
ODPOWIEDZ