Dodatkowa szkoła

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Donia
Posty: 97
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:40

Dodatkowa szkoła

Post autor: Donia »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studio ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
kala90
Posty: 36
Rejestracja: 08 cze 2019, 10:58

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: kala90 »

Jeśli zaczniesz swoją edukację na samym początku w dobrej szkole to już dodatkowe zajęcia nie będą Ci potrzebne. Widziałam ofertę Szkoły Europejskiej w Łodzi https://szkolaeuropejska.pl/ , która oferuje edukację już dla najmłodszych w szkole podstawowej, a później w liceum. Mają wiele certyfikatów międzynarodowych uprawniających ich do prowadzenia zajęć w klasie dwujęzycznej.
Awatar użytkownika
ronnie
Posty: 76
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:02

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: ronnie »

Jeśli by ktoś szukał podręczników to polecam https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html . Bardzo ciężko dostać podręczniki do niektórych klas. Dobrze że są takie strony co mają taką ofertę
Awatar użytkownika
lilona
Posty: 64
Rejestracja: 22 wrz 2019, 15:07

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: lilona »

kala90 to prawda! Ja też postanowiłam zadbać o edukację córki już na etapie szkoły podstawowej i zapisałam ją do Te Vizji w Gdańsku. Wysoki poziom, ciekawe zajęcia, kameralne klasy. Ogromnym plusem jest też fakt, że szkoła jest nowoczesna i bardzo bezpieczna także dla tych najmłodszych.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Frania »

A czy warto Waszym zdaniem zapisać się do jakieś dodatkowej szkoły językowej? Widziałam ostatnio na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych ofertę szkoły językowej Profi-Lingua, która jak widać oferuje nawet kursy hiszpańskiego dla dorosłych :) Może fajnie byłoby się na taki kurs zapisać?
Awatar użytkownika
Sewilka
Posty: 27
Rejestracja: 21 wrz 2019, 13:18

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Sewilka »

Ja jestem zdania, że najlepszą opcją jest jednak szkoła policealna Cosinus, słysząc opinie moich znajomych o innych placówkach widzę, że jednak mało kto może im dorównać. Co ważne także jest tutaj gwarancja bezpłatności i możliwość wybrania świetnych kierunków medycznych i nie tylko, które na pewno ułatwią znalezienie pracy jako np. opiekun medyczny, opiekun osób starszych, technik masażysta, higienistka itd. Warto dowiedzieć się więcej i podjąć dobrą decyzję co do swojego rozwoju zawodowego.
Awatar użytkownika
Ires
Posty: 21
Rejestracja: 24 paź 2019, 16:20

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Ires »

Także podzielam pozytywną opinię na temat Cosinus, ponieważ jest to też w moim przekonaniu jednak jedna z najlepszych wśród placówek policealnych ze względu na duże doświadczenie, działają praktycznie w każdym większym mieście i do tego mają szeroki wybór kierunków w tym oczywiście tak często wybieranych policealnych. Zapewniają zero opłat, a jak przyjdziesz np. ze znajomym który też będzie chciał rozpocząć naukę właśnie u nich to otrzymasz 100zł :)
Awatar użytkownika
candy
Posty: 80
Rejestracja: 17 maja 2019, 12:52

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: candy »

Mój syn uczęszcza już do klasy maturalnej i chciałabym mu pomóc w przygotowaniach aby wiedział że jest dobrze przygotowany. Dlatego też szukałam książek które mu w tym pomogą i trafiłam na propozycję z Nowa Era https://www.nowaera.pl/dladyrektora/zamowienie-dotacyjne i zastanawiam się czy by nie pokazać ich dyrektorowi
Awatar użytkownika
Kamilaa
Posty: 21
Rejestracja: 29 paź 2019, 12:35

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Kamilaa »

Moje dzieci chodzą do szkoły prywatnej, uważam, że takie szkoły są po prostu lepsze. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie do której chodzą moje dzieci daje im naprawdę duże możliwości. Mają dużo lekcji języka, dodatkowych zajeć. Nauczyciele są w porządku. Generalnie wszystko jest okej.
Awatar użytkownika
Anreea
Posty: 16
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:18

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Anreea »

Córka chodzi do 3 klasy prywatnej podstawówki, właśnie takiej gdzie jest spory nacisk na języki obce, wiadomo na angielski jak najbardziej. To jak już mówi po angielsku bardzo mnie zadziwia. Mam nadzieje, że będzie mówiła płynnie przynajmniej w dwóch językach. Nauczyciele z Te Vizji super się sprawdzili.

ciekły azot w kuchni
Awatar użytkownika
hanka
Posty: 23
Rejestracja: 16 kwie 2020, 8:48

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: hanka »

Ja nie myślę o dodatkowych szkołach, a raczej o tej, którą mam przed sobą, czyli o szkole średniej. Tutaj https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-b ... armonogram mam napisane, co i kiedy mam do ogarnięcia i kiedy pilnować terminów poszczególnych. Dla mnie to jest ważne, bo jeden błąd może mnie kosztować rekrutację.
baśka

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: baśka »

Znalazłam fajną księgarnię gdzie można kupić niezbędne podręczniki szkolne w niższych cenach. Znacie może livro.pl ? Porównując ceny książek w innych księgarniach, oferta livro wypada bardzo ciekawie. Z resztą sami zobaczcie https://livro.pl/podreczniki-szkolne , każdy znajdzie tu coś dla siebie i to w atrakcyjnej cenie.
Łucja1

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Łucja1 »

A może nauka języka? Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach to jest podstawa. Są bardzo dobre szkoły językowe. Łódź ma bardzo fajną https://akcent-edu.pl/ mój syn się tam uczy i już naprawdę potrafi dobrze mówić, a zaczynał praktycznie od zera. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mimozza
Posty: 80
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:40

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Mimozza »

Interesująca opcja, ale dla mnie nie jest to koniecznością. Jak się wybrało już fajną szkołę dla swojego dziecka to nie trzeba myśleć o niczym dodatkowym;) Widzę to na przykładzie Te Vizji, konkretnie to szkoły na Ochocie. Ich podstawówka to przede wszystkim dużo angielskiego, ale też i innych przydatnych lekcji.
ODPOWIEDZ