Dom seniora

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 24
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:19

Dom seniora

Post autor: anulka30 »

Jaki dom seniora najlepiej sprawdzi się dla osoby starszej schorowanej? Widziałam ciekawe propozycje na http://domseniora24.pl/ . Taki dom seniora prywatny ma zapewnioną dla osób starszych opiekę medyczną, sporą przestrzeń w pomieszczeniu i na zewnątrz do tego domowe posiłki i wiele innych. Co o takich miejscach sądzicie? Jak nie ma się wyjścia to warto oddać osobę starszą do tego miejsca?
Awatar użytkownika
Syliwa43
Posty: 90
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:57

Re: Dom seniora

Post autor: Syliwa43 »

Najlepiej to takie miejsce odwiedzić osobiście i samemu ocenić. Ja wiele dobrego słyszałam o zakładzie opiekuńczo-leczniczym "Dom Rodzinny" w Nowym Dworze Mazowieckim. Seniorzy mogą tam przebywać prywatnie, jak i na NFZ.
Awatar użytkownika
Smialka
Posty: 24
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:35

Re: Dom seniora

Post autor: Smialka »

W domach seniorach osoby starsze na pewno będą miały odpowiednią opiekę. Nie jest to coś wyłącznie dla was wygodnego, trzeba patrzeć też zapisanie dziadków, rodziców do takich miejsc przez pryzmat ich dobra. Część z osób samodzielnie zajmuje się osobami starszymi, ale jest to bardzo problematyczne, coś o tym wiem. Tu mogą przydać się wam propozycje od https://www.brandvital.eu/produkty-medy ... -pacjenta/ Znajdziecie tu profesjonalne urządzenia jak podnośniki pacjenta, jak i wiele innych urządzeń i akcesoriów medycznych.
Horązy

Re: Dom seniora

Post autor: Horązy »

Syliwa43 pisze: ↑08 kwie 2020, 15:32 Najlepiej to takie miejsce odwiedzić osobiście i samemu ocenić. Ja wiele dobrego słyszałam o zakładzie opiekuńczo-leczniczym "Dom Rodzinny" w Nowym Dworze Mazowieckim. Seniorzy mogą tam przebywać prywatnie, jak i na NFZ.
Ja polecam od Siebie nowo powstałe osiedle - http://miasteczko-seniora.pl/ Idealne miejsce na życie swoim azylu i spokoju.
Awatar użytkownika
Żaneta
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2020, 14:01

Re: Dom seniora

Post autor: Żaneta »

Dom seniora to moim zdaniem dobra sprawa, jak ktoś nie jest w stanie zapewnić starszej osobie odpowiedniej opieki :)
Awatar użytkownika
lajksunset
Posty: 29
Rejestracja: 28 mar 2020, 0:35

Re: Dom seniora

Post autor: lajksunset »

Czy wiecie, że jest coś takiego jak dom opieki dziennej? To wspaniała sprawa dla osób, które nie mogą przez cały dzień opiekować się swoimi bliskimi. Taki dom działa w godzinach dziennych. Ten z którego my korzystamy to http://podtopolami.eu Moja mama ma tam ciekawe zajęcia, trzy posiłki i dobrą opiekę, także jesteśmy zadowoleni z takiego rozwiązania, bardzo to nam pomaga funkcjonować.
Żaklin

Re: Dom seniora

Post autor: Żaklin »

Polecam ten dom spokojnej starości - http://www.domlesnezacisze.pl/. Dom spełnia wszystkie wymogi ustawowe dotyczące jakości usług i warunków bytowych na odpowiednim poziomie. Zapewniają wszechstronną opiekę, służą pomocą oraz pomagają załatwić wszelkiego rodzaju formalności.
Paniś

Re: Dom seniora

Post autor: Paniś »

A powiedzcie ile placicie za taki dom i co musicie przywozić? U mnie wszystko jest w cenie tylko muszę dziadkowi dowozić środki higieniczne. Chodzi o takie pierdoły jak chusteczki huggies http://inkontynencja.eu/oczyszczanie-i- ... 50152.html tego idzie im dość dużo.
joaśka

Re: Dom seniora

Post autor: joaśka »

Przeglądałam ostatnio różnorodne oferty i spodobał mi się jednak Dom opieki warszawa . Tutaj faktycznie personel bardzo dba o swoich podopiecznych, dodatkowo też panuje tutaj przemiła atmosfera
ODPOWIEDZ