Domy szkieletowe

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
viktoria34
Posty: 4
Rejestracja: 01 cze 2020, 1:43

Domy szkieletowe

Post autor: viktoria34 »

Postanowiłem zbudować dom, technologia budowy ram jest akceptowalna za pieniądze.
Czytam setki stron forów, skanowałem dziesiątki stron. Jest tylko jeden wniosek: chcę usłyszeć opinie od prawdziwych najemców szkieletów, ponieważ słabo wierzę w reklamę, a technologia jest nowa na naszym terytorium https://projektydompl.pl/reda/.
Awatar użytkownika
bimaras
Posty: 3
Rejestracja: 03 cze 2020, 17:04

Re: Domy szkieletowe

Post autor: bimaras »

Zastanawiam się właśnie czy budowa takiego tomu to dobry pomysł.Możecie mi coś w tej kwestii doradzić?


______________________
forum fotowoltaika
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 16:00

Re: Domy szkieletowe

Post autor: mleczko90 »

jak beda potrzebne materiały izolacyjne to tutaj mozesz sprawdzic oferte https://4insulation.pl/materialy-izolac ... gniotrwale
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: Domy szkieletowe

Post autor: informatyk »

Ja niestety nie miałem jeszcze nigdy okazji aby mieszkać w domu z takiej konstrukcji więc ciężko jest mi się wypowiedzieć. Osobiście stawiałem murowany dom z pełnymi przyłączami. Na ten moment również mogę polecić firmę od odwiertów http://staltechnika.pl/ jeśli będziecie potrzebowali właśnie zrobić odwierty pionowe lub poziome.
Awatar użytkownika
młoda
Posty: 70
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:18

Re: Domy szkieletowe

Post autor: młoda »

Nie jestem zwolenniczką domów szkieletowych, ale wiem, że są osoby, które o tym myślą, dlatego jeśli tak, to dzielcie się opiniami, jasne. Ja to myślę, jeśli już, o takimhttps://www.mgprojekt.com.pl/ania projekcie. Może ktoś z Was według niego już buduje?
Gośśka

Re: Domy szkieletowe

Post autor: Gośśka »

Też rozważaliśmy budowę domu drewnianego, ale ostatecznie zostaliśmy przy budowie tradycyjnej. Chcemy ogrzewać gazem, a to wtedy dla nas lepsza opcja. Sami dobieraliśmy ekipy budowlane. Generalnie masz wtedy o wiele więcej pracy, ale też więcej pieniędzy zostaje ci w kieszenie. Nad wszystkim czuwał inspetor nadzoru inwestorskiego warszawa https://www.renomabud.pl/zakres-uslug/p ... torskiego/, bo taka osoba musi nadzorować całość budowy.
Awatar użytkownika
aneczka
Posty: 47
Rejestracja: 08 cze 2019, 10:58

Re: Domy szkieletowe

Post autor: aneczka »

Niezależnie od tego, na jaki rodzaj konstrukcji się zdecydujecie, musicie mieć pewność, że wszystko jest z nią w porządku. Takimi usługami jak wydawanie ekspertyz budowlanych zajmuje się na co dzień rzeczoznawca budowlany dr inż. Przemysław Stawiarski: https://bieglyrzeczoznawca.pl/biegly-rz ... wca-poznan .
ODPOWIEDZ