Donice

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Donia
Posty: 97
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:40

Donice

Post autor: Donia »

Zastanawiam sie nad zakupem donicy do naszego salonu i korytarza. Nie wiem tylko co jest teraz modne. Widziałam tutaj https://sztuczne-rosliny.pl/kategoria-produktu/donice/ , bardzo fajne donice. Sądzicie, że będą pasowały?
Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 33
Rejestracja: 12 mar 2020, 23:02

Re: Donice

Post autor: ingrid »

Proszę Cię....tylko nie sztuczne rośliny. One są niestety tylko i wyłącznie tandetnymi zbieraczami kurzu. Zdecydowanie lepiej będą prezentowały się prawdziwe kwiaty lub krzewy. Piękne doniczki o oryginalnych kształtach, wykonane z włókna szklanego lub polietylenu znajdziesz zaś w ofercie https://www.sklep.cermax.com.pl/pl/20-d ... fiberstone . Stanowią one nie tylko elegancką oprawę żywych roślin ale i pełnią funkcję praktyczną- są mrozoodporne, chronią także przed promieniowaniem UV oraz zbyt dużą wilgocią.
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Donice

Post autor: mila8788 »

A ja uważam, że sztuczne kwiaty to super pomysł. Jeśli się zakurzą wystarczy je przetrzeć, lub przemyć wodą i znów wyglądają jak nowe. Naprawdę piękne znalazłam na stronie: https://goliathome.pl/kwiaty-sztuczne wyglądają jak żywe i są w naprawdę szerokim wyborze i konkurencyjnych cenach, więc polecam.
ODPOWIEDZ