Drony, technologia - pomoc

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 16:00

Drony, technologia - pomoc

Post autor: mleczko90 »

dzień dobry
Chcę ubezpieczyć dość spory teren z obiektami gospodarczymi w swojej firmie i słyszałem ostatnio, że wykorzystuje się drony do wykonania takiej inwentaryzacji terenu. Zależy mi na czasie, więc ta opcja wydaje się być bardzo ciekawa. Znalazłem ofertę firmy https://skysnap.pl/ortofotomapa/ i mam pytanie o opinie? Interesuje mnie również kwestia samego ubezpieczenia czy to faktycznie jest tak ze zdjęcia z dronów mogą być użyte jako dokumentacja do ubezpieczenia? Chętnie wysłucham opinii osób które miały do czynienia z taka formą wykonywania dokumentacji. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: mila8788 »

A to ja na razie "bawię się" tylko i wyłącznie aparatami, bo niestety drony to jeszcze nie wynalazek dla mnie. Bardzo lubię fotografować przeróżne miejsca, a w tym krajobrazy. Na stronie https://www.ceneo.pl/Statywy szukam właśnie fajnego statywu, dzięki któremu będą mogła kontynuować swoją pasję. Chyba warto się zdecydować, prawda?
Awatar użytkownika
andzela
Posty: 45
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:02

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: andzela »

Najróżniejsze są te nowe technologie i fakt faktem, są one przydatne, ale czasem sprawiają, że człowiek się gubi w czasach, w których żyje. A jakoś sobie radzić trzeba. Dlatego podpowiadam, że ciekawe informacje na temat nowinek technologicznych poznacie tutaj http://www.web-news.pl/ . To serwis zawsze aktualny i bezpardonowy.
Awatar użytkownika
dina
Posty: 355
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: dina »

Celem instruktorów z https://proflycenter.com/ jest kompleksowe przeszkolenie przyszłych operatorów dronów oraz innych urządzeń, aby byli oni w stanie zawsze zapewnić bezpieczeństwo wykonywanych lotów a w sytuacjach awaryjnych i niebezpiecznych potrafili szybko, sprawnie i bezpiecznie sprowadzić urządzenie na ziemię.
Sławomir

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: Sławomir »

Jeżeli jesteście zainteresowani nowinkami technologicznymi oraz internetowymi, to zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę https://smartix.pl/ . Odwiedzam ją regularnie i szczerze polecam, ponieważ regularnie dodają nowe artykuły na interesujące tematy.
fołka

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: fołka »

Technologia coraz bardziej się rozwija i jest to moim zdaniem świetne, bo daje człowiekowi więcej możliwości. Nie tak dawno stosowaliśmy tradycyjne baterie, dzisiaj mamy dostęp do akumulatorów https://techmove.pl/reklama/akumulatory ... -wiedziec/ które można wielokrotnie ładować
ODPOWIEDZ