Firma kurierska

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Xenia
Posty: 44
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:56

Firma kurierska

Post autor: Xenia »

Czy wysyłaliście kiedyś paczki z Polski do Niemiec? Będę musiała skorzystać z jakichś usług kurierskich, ale nie wiem, która firma jest najlepsza. Nie chodzi mi wyłącznie o cenę, ale o jakość takich usług. Niezbyt się orientuję w temacie, a z tego, co wiem tu chyba najlepiej wysyłać za pośrednictwem przewoźników, którzy już istnieją jakiś czas na rynku i można im zaufać.
Awatar użytkownika
candy
Posty: 80
Rejestracja: 17 maja 2019, 12:52

Re: Firma kurierska

Post autor: candy »

Wysyłka paczek za granicę czy to dużych czy też małych wiąże się w pewnym sensie z niepewnością. Bo tak do końca nie wiemy czy paczka dotrze na czas i pod wskazany adres. Dlatego też warto korzystać z usług dobrej firmy. A taką jest właśnie ta na https://www.speedpack.com.pl/. Firma ta ma dość spore doświadczenie w przewozie paczek za granicę a poza tym paczki wszystkie są odpowiednio przez nich zabezpieczone
Awatar użytkownika
Hermi
Posty: 11
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:54

Re: Firma kurierska

Post autor: Hermi »

Ja też zastanawiałam się, z jakiej firmy usług skorzystać i nawet podpytałam niektórych znajomych, którzy wysyłają dość często paczki. Powiedzieli mi właśnie o Speedpack i ocenili bardzo pozytywnie. Tak jak na innych kurierach bardzo się zawiedli, to twierdzą, że temu przewoźników można spokojnie zaufać. Nawet w przypadku wątpliwości służy pomocą i w pełni szanuje klienta.
Awatar użytkownika
bieniu
Posty: 28
Rejestracja: 17 paź 2019, 8:35

Re: Firma kurierska

Post autor: bieniu »

Wśród moich znajomych rzadko który wysyła paczki za granicę, gdyż nie lubią się w to bawić. Dlatego gdy potrzebowałam namiarów na jakąś sprawdzoną firmę kurierską to pomogła mi sąsiadka. Okazało się,że jej córka bardzo często wysyła paczki do narzeczonego za pośrednictwem firmy SpeedPack i jest z nich bardzo zadowolona. Postanowiłam skontaktować się z nimi, bo chciałam wysłać dość sporą paczkę cioci i nie wiedziałam jak mam ją zapakować i tam pan poinstruował mnie przez telefon jak to powinnam zrobić. Od teraz będę korzystać z ich usług
ODPOWIEDZ