Firma remontowa - remont biura Warszawa

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
basik
Posty: 10
Rejestracja: 30 paź 2019, 17:40

Firma remontowa - remont biura Warszawa

Post autor: basik »

Kojarzycie firmę Total Sec ? Ona zajmuje się remontami biur w Warszawie. Może wykonywali u Was już jakieś prace i możecie powiedzieć coś więcej na ich temat?Sprawdziła się czy nie? Szukamy kogoś z Warszawy, żeby zmienić aranżację biur i przystosować je do obecnych potrzeb firmy. Musimy mieć więcej szaf, inną organizację powierzchni i w ogóle więcej przestrzeni.
Awatar użytkownika
zuzanna
Posty: 61
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:11

Re: Firma remontowa - remont biura Warszawa

Post autor: zuzanna »

Jeśli nadal szukasz firmy remontowej do biur zajrzyj na https://homefree.eu/pl Znajdziesz tam bardzo dużo ogłoszeń różnych firm zajmujących się budową i remontami. Ja zawsze staram się wybierać firmy z doświadczeniem i portfolio. Niestety teraz na rynku jest wielu pseudo fachowców i trzeba uważać.
Awatar użytkownika
agahorak
Posty: 53
Rejestracja: 30 wrz 2019, 11:55

Re: Firma remontowa - remont biura Warszawa

Post autor: agahorak »

a ja polecam Rope Expert. Nie jest to co prawda typowa firma remontowa ale można im spokojnie zlecać różnego rodzaju prace na wysokościach. Poza remontem dachów czy odświeżaniem elewacji zajmują się też m.in profesjonalnym myciem okien np w wieżowcach biurowych. Niedrogo a w 100% profesjonalnie.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Firma remontowa - remont biura Warszawa

Post autor: Frania »

Jeśli remontujecie właśnie Wasze biuro, będzie też trzeba pomyśleć o jego wyposażeniu. Moim zdaniem bardzo przydatne w biurze są tablice na ścianach. Mogą być to zwykłe tablice szkolne, takie jak na stronie internetowej https://tablice-magnetyczne.com/tablice-szkolne.html. Można na nich zapisywać godziny spotkań, bieżące wyniki, cele i plany - tak, aby każdy pracownik miał je na widoku ;)
Awatar użytkownika
Piekna
Posty: 60
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:37

Re: Firma remontowa - remont biura Warszawa

Post autor: Piekna »

Jak już stawiacie na taki większy remont to warto podejść do tematu kompleksowo. Myśleliście o akustyce w biurze? Jest to ważna rzecz, dbając o wygłuszenie ścian, pomieszczeń, zadbacie o wygodę w pracy, zdrowie i komfort pracowników. Są specjalne firmy takie jak https://www.contrato.pl które zajmują się akustyką dla biur. Możecie tu znaleźć panele wygłuszające, budki akustyczne, czy też pomiary, ekspertyzy robione pod kątem akustyki w pomieszczeniach.
Awatar użytkownika
Mimozza
Posty: 80
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:40

Re: Firma remontowa - remont biura Warszawa

Post autor: Mimozza »

Przede wszystkim trzeba mieć dobry pomysł na biuro:) Jak już robicie remont to róbcie to dobrze. Warto sobie sprawdzić ciekawe propozycje od https://mikomaxsmartoffice.com/pl/produkt/hush-work-2/ Ja jestem otwarta na takie usprawnienia do biur. Zadbajcie nie tylko o to żeby biuro dobrze się prezentowało, ale i także o to żeby było wygodnym, ergonomicznym miejscem do pracy. W tej firmie znajdziecie między innymi meble biurowe, budki telefoniczne, strefy relaksu dla biur.
grażynka

Re: Firma remontowa - remont biura Warszawa

Post autor: grażynka »

Jeżeli mamy w planach wykonanie oszczędności, to dobrym pomysłem jest odkładanie środków finansowych na okreslony procent, dzięki czemu z biegiem czasu możemy uzyskac dzięki temu całkiem rozsądną sumę pieniędzy i możemy zdecydować się np. na remont. Oczywistą sprawą wydaje się kwestia tego, czy w ogóle warto go wykonywać, ponieważ poza oczywistym wzrostem wartości naszej nieruchomości lub mieszkania zyskamy także wzrost jej wartości. Mądrze wykonany remont przykładowo pod sprzedaż nie musi wcale pochłonąć dużej ilości gotówki, a może się w sposób znaczny zwrócić. Naturalnie wszystko zalezy od tego, co dokładnie jest do wykonania. Jeżeli zaprawy nie trzymają się ścian to naturalnie należy je wymienić. A aplikacja tynku też jest znaczącym wydatkiem w planowanym budżecie. Nie licząc samego wykonania to kosztowne jest samo wykonanie tej pracy, a jeżeli nie posiadamy doświadczenia i wiedzy to zdecydowanie warto zlecić to profesjonalistom którzy potrafią w sensowny sposób wykonywac tego typu prace, to znaczy: mają w tym doświadczenie i wiedzą co należy zrobić, aby praca i materiał nie poszły zmarnowały się. A raczej rzadko zdarza się, żeby tynk był ostanią warstwą na ścianie lub suficie, mogą to być na przykład płyty gipsowo kartonowe. konstrukcje z nich wykonywane nie są tak kosztowne do stworzenia jak murowane ściany, a spełniają swoją funkcję w odpowiedni sposób przy niższych kosztach ich stworzenia. Do ich wykończenia przeważnie potrzebne jest wykonanie gładzi na powierzchni ścian i sufitów. I podobnie jak w przypadku tynku, także i tutaj bardzo ważne jest poprawne wykonanie pracy. Wadliwie wykonana gładź może zostać zeszlifowana do pewnego stopnia, jednak na dłuższą metę przy zbyt dużych nierównościach powstałych w skutek błędnej aplikacji na powierzchnie potrzebne może być uzupełnienie powstałych wgłębień poprzez położenie kolejnej warstwy, co jest po prostu zbędne z każdego punktu widzenia, ponieważ lepiej zrobić to od razu dobrze i mieć z głowy problemy z ewentualnymi poprawkami, niż poprawiac niedociągnięcia powstałe w skutek naszej niewiedzy. Ostatnim etapem wykańczania powierzchni jest finalne malowanie. Jest to także praca którą możemy wykonać w pełni samodzielnie, jeżeli będziemy podążać za podstawowymi zasadami pracy z daną farbą. Najczęściej do najważniejszych zasad należą: praca w odpowiedniej temperaturze powietrza (przy farbach lateksowych do 25 stopni Celsjusza) i wykonywanie powtarzalnych, jednostajnych ruchów co ma zapobiec powstawaniu niestetycznych smug i śladów, które nie znikną po wyschnięciu.
ODPOWIEDZ