gdzie szukać pomocy?

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
candy
Posty: 80
Rejestracja: 17 maja 2019, 12:52

gdzie szukać pomocy?

Post autor: candy »

Moje dzieci zadały mi dość trudne pytanie, dlaczego niektóre dzieci ciężko chorują?czy zrobiły coś złego i spotkała ich za to taka kara? Byłam zszokowana tymi pytaniami. Odpowiedziałam,że nieraz tak się dzieje bez niczyjej winy, ale na szczęście jest choćby Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ która stara się im pomagać w walce z tą chorobą.
Awatar użytkownika
Xenia
Posty: 44
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:56

Re: gdzie szukać pomocy?

Post autor: Xenia »

candy pisze: ↑18 cze 2019, 20:07 Moje dzieci zadały mi dość trudne pytanie, dlaczego niektóre dzieci ciężko chorują?czy zrobiły coś złego i spotkała ich za to taka kara? Byłam zszokowana tymi pytaniami. Odpowiedziałam,że nieraz tak się dzieje bez niczyjej winy, ale na szczęście jest choćby Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ która stara się im pomagać w walce z tą chorobą.


Niedawno zaczęłam nową pracę i dowiedziałam się, że w biurze pracuje kobieta, która ma w rodzinie ciężko chore dziecko. Jest ono podopiecznym Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Od tego czasu zaczęłam śledzić na ich stronie wszystkie wydarzenia i postanowiłam wpierać zarówno finansowo, jak i organizowaniu różnych zbiórek pieniędzy.
ODPOWIEDZ