Hurtownia wyrobów hutnicznych

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Piekna
Posty: 60
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:37

Hurtownia wyrobów hutnicznych

Post autor: Piekna »

Jeżeli wasza firma potrzebuje jakościowej, certyfikowanej stali, to zainteresujcie się ofertą firmy Virgamet. Na stronie https://virgamet.pl/4h13-x46cr13-x40cr1 ... nierdzewna znajdziecie szeroki wybór wyrobów hutniczych, w tym i stali nierdzewnej wykorzystywanej na bardzo szeroką skalę w przemyśle. Virgamet zajmuje się zarówno dystrybucją, importem, eksportem, produkcją stali.
Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 33
Rejestracja: 12 mar 2020, 23:02

Re: Hurtownia wyrobów hutnicznych

Post autor: ingrid »

Na potrzeby przedsiębiorstwa wyroby ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, miedzi, brązu także inne hutnicze zamawiamy online. W ofercie https://sklep-metale.pl/ znaleźliśmy wszystko czego potrzebuje nasza firma. Szczerze polecam współpracę bo blachy, śruby, nakrętki oraz gotowe elementy konstrukcyjne są najwyższej jakości.
Narąb

Re: Hurtownia wyrobów hutnicznych

Post autor: Narąb »

W okolicy z której pochodzę czyli Krosno - najbardziej znana jest firma https://www.stalimpex.eu/ W magazynie znajdzie się wszystko co związane ze stalą.
hóltaj

Re: Hurtownia wyrobów hutnicznych

Post autor: hóltaj »

To ja dorzucę kolejną, alternatywną opcję: Inox.
Mają naprawdę rozbudowany katalog różnego rodzaju (pół)produktów z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Pod względem surowcowym może i są trochę ograniczeni, zdaje się że innymi wyrobami hutniczymi się nie zajmują. Ale jak widać choćby po tym https://inox-polska.pl/stal-nierdzewna/rury-nierdzewne/ przykładzie, to co oferują prezentuje najwyższy poziom. Dane kontaktowe sami sobie wynajdziecie.
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Hurtownia wyrobów hutnicznych

Post autor: mila8788 »

Czy przyda się Wam coś takiego, jak cięcie wodą, bo wiele firm wykonuje takie usługi. Sprawdźcie w swojej okolicy.
Pauliśka

Re: Hurtownia wyrobów hutnicznych

Post autor: Pauliśka »

Kochani, a gdzie można kupić do obróbki metali takie polerki https://polwelt.pl/oferta/szlifierki-ta ... -rur-aceti ? Czy używacie w ogóle u siebie? Miłego wieczorku
Wój

Re: Hurtownia wyrobów hutnicznych

Post autor: Wój »

Ostatnio wpadłem na bardzo fajny artykuł na tym portalu, który dotyczył tematu https://www.metalopedia.pl/artykul/jak- ... nia-119764. Polecam zapoznać się z tym portalem bo naprawdę mają super artykułu.
Sławomir

Re: Hurtownia wyrobów hutnicznych

Post autor: Sławomir »

W przypadku produktów hutniczych warto korzystać z oferty sprawdzonych producentów, aby uniknąć niepotrzebnych problemów. Dlatego chciałbym Wam polecić rozbudowaną ofertę wyrobów hutniczych, które znajdziecie w ofercie sklepu internetowego firmy Stainless Europe. Jest to czołowy producent róznorodnych wyrobów stalowych, w tym np/ rury bezszwowe superduplex .
ODPOWIEDZ