imprezy tematyczne

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Salomon1987
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2022, 10:23

imprezy tematyczne

Post autor: Salomon1987 »

Hej kochani, mam do Was ogromną prośbę. Potrzebuję jakichś fajnych pomysłów na imprezy tematyczne. Ustaliliśmy w firmie, że nasze spotkania integracyjne, muszą być właśnie jakoś związane tematycznie. Fajnie żeby to ocierało się o Sztuczną Inteligencję, nowoczesne technologie, świat przyszłości itp. Jedyne co mi przychodzi do głowy ty: Powrót do przyszłości. Ale nie za bardzo mam pomysł jakby to miało wyglądać.
Awatar użytkownika
piratka
Posty: 32
Rejestracja: 10 lip 2019, 10:33

Re: imprezy tematyczne

Post autor: piratka »

Znajomi mieli takie warsztaty https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ kulinarne w ramach imprezy integracyjnej. Co ważne takie wspólne przygotowanie, pod okiem prowadzącego 1 lub 2 dań można odtwarzać potem bez limitu. Bardzo fajne jest gotowanie pod okiem wybitnych szefów kuchni
diwix

Re: imprezy tematyczne

Post autor: diwix »

Imprezowanie to dla mnie naprawdę spore wyzwanie, niemniej jednak pamiętam, że każdy może po prostu sobie czasem zapomnieć o tym, czy o tamtym. W związku z tym sprawdzam sobie niemożliwe i pod tym względem wiem, że może warto sprawdzić, jak fotobudka 360 się sprawuje. Takie pamiątkowe zdjęcia to jest coś.
ODPOWIEDZ