infekcje intymne

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
grażyneczka

infekcje intymne

Post autor: grażyneczka »

Hej Kobietki! Jak sobie radzicie z infekcjami intymnymi? Ja mam niestety skłonność do takich infekcji i po każdej wizycie na basenie łapią mnie dolegliwości ;/ Czytałam ostatnio na stronie https://portaldlazdrowia.pl/nieswoiste- ... ie-pochwy/ , że może to być infekcja bakteryjna. Zalecają probiotyki i nasiadówki. Co myślicie o takim sposobie leczenia ? Warto czy raczej udac się do gina?

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ..
FrASZCZAŚ

Re: infekcje intymne

Post autor: FrASZCZAŚ »

Na twoim miejscu wybrała bym się do lekarza, ale zdaję sobie sprawę że może być dość ciężko w obecnych czasach. Nie wiem jak działają nasiadówki na infekcję , u mnie sprawdziły się globulki dopochwowe cicatridina są dostępne w każdej aptece bez recepty. Mają bardzo dobry skład i w krótkim czasie odbudowują błonę śluzową pochwy. Spróbuj myślę że u ciebie te z sie sprawdzą
Awatar użytkownika
melania
Posty: 76
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:05

Re: infekcje intymne

Post autor: melania »

Według mnie w kwestiach intymnych trzeba po prostu bardzo o siebie dbac i regularnie robic badania. Innej, lepszej opcji niz profilaktyka nie ma. Ja sama jakis czas temu mialam robioną cytologie, potem testy na hpv no i wyszło... stosowalam zel papilocare przez pol roku i po tym czasie na szczescie wszystkie zmiany sie cofnely
Awatar użytkownika
mercy
Posty: 60
Rejestracja: 09 gru 2019, 11:30

Re: infekcje intymne

Post autor: mercy »

Kobiety to maja przekichane z tymi infekcjami... ja jeszcze dodatkowo mam niezwykle ,,szczescie'' do zapalenia pecherza... dramat! Juz chyba wszystkie z mozliwych i polecanych domowych sposobow przetestowalam i nic. Jedynie urolact, probiotyk urologiczny mi pomaga
Awatar użytkownika
kaktusowa
Posty: 74
Rejestracja: 26 lip 2019, 20:11

Re: infekcje intymne

Post autor: kaktusowa »

Infekcje nie były u mnie głównym problem, bo to straszne bóle i obfite miesiączki najbardziej mi dokuczały. Po diagnostyce w szpitalu Medicover okazało się że mam endometriozę. Będę miała zabieg jej usuwania w tym szpitalu ale nie boję się bo to będzie bardzo nowoczesna metoda w asyście robota da vinci po której szybciej się dochodzi do siebie
reguła

Re: infekcje intymne

Post autor: reguła »

Profilaktyka najważniejsza – regularne wizyty u ginekologa, raz do roku cytologia i USG ginekologiczne (w klinice MULTIMED zapłacisz za takie badanie 190 zł). W wielu przypadkach badanie USG pozwala na szybkie wykrycie wielu chorób układu płciowego, w tym zmian o charakterze nowotworowym, co znacznie zwiększa szanse pacjentki na całkowite wyzdrowienie.
zośka

Re: infekcje intymne

Post autor: zośka »

Bardzo dobrym badaniem stwierdzającym przyczyny naszych złych dolegliwości jest https://www.gyncentrum.pl/histeroskopia . Jest to badanie, które wykonuje się w krótkim znieczuleniu ogólnym, ale jest bardzo skuteczne, ponieważ dzięki niemu można stwierdzić nieprawidłowości. Dodatkowo w tej klinice pracują osoby z bardzo dużym doświadczeniem, więc warto się tutaj wybrać
ODPOWIEDZ