Jak się tworzy stronę internetową?

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
bidon
Posty: 99
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:53

Jak się tworzy stronę internetową?

Post autor: bidon »

W jaki sposób tworzy się strony internetowe? Na co należy zwrócić uwagę ? lepiej zgłosić się do jakiejś firmy czy warto próbować samemu?
Awatar użytkownika
melania
Posty: 76
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:05

Re: Jak się tworzy stronę internetową?

Post autor: melania »

Można próbować samemu, jeśli ma się o tym pojęcie :) ja nie mam, mis stronę tworzyła firma, która się tym zajmuje https://home.pl/tworzenie-stron-internetowych/ dzięki temu wszystko było zrobione poprawnie a ja miałam problem z głowy
Daniel Dęb

Re: Jak się tworzy stronę internetową?

Post autor: Daniel Dęb »

Witam,
Czytałem taki wpis na blogu - jak stworzyć stronę internetową w kontekście biznesowym. Bardzo polecam https://y-sbm.com/blog/tworzenie-stron-internetowych
dario

Re: Jak się tworzy stronę internetową?

Post autor: dario »

Nie polecałbym samemu tworzyć strony firmowej, chyba, że jest twój osobisty blog. Strona internetowa stworzona przez profesjonalistów będzie miała dużo większe szanse na pozyskanie nowych klientów niż tworzona przez amatorów. Ja polecam firmę https://pixelsperfect.pl/strony-internetowe-poznan/ Oprócz strony internetowej pomogli mi skonfigurować skrzynki pocztowe i dodali certyfikat SSL.
gabryśka

Re: Jak się tworzy stronę internetową?

Post autor: gabryśka »

Ostatnio zauważyłam, że jeśli mowa o projektowaniu stron internetowych, to bardzo dobrą opcję prezentuje https://cyberiusz.pl/strony-internetowe-koszalin . Ogólnie rzecz biorąc, ich podejście do klientów jest niezwykle profesjonalne, a co równie istotne, świadczone usługi cechują się wysoką jakością.
ODPOWIEDZ