Jak wybrać brokera Forex

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
traćtir

Jak wybrać brokera Forex

Post autor: traćtir »

Wielu profesjonalnych inwestorów spędza na stronach brokera codziennie kilka – kilkanaście godzin, z tego względu warto kierować się także wygodą korzystania z platformy. Również dla użytkowników początkujących istotna będzie prostota i intuicyjność systemu transakcyjnego.
Na wygodę korzystania z brokera wpływa także możliwość dokonywania depozytów i wypłat w złotówkach. Mając taką możliwość unikamy szeregu wielu problemów związanych z rozliczaniem podatków a przede wszystkim oszczędzamy na kosztach transakcyjnych. W kontekście wypłat warto wspomnieć także szybkość ich wykonywania.
Dla naszej wygody dobrze byłoby także gdyby obsługa klienta była w języku polskim – to szczególnie ważne w przypadku chęci rozwiązania skomplikowanych problemów. W optymalnym przypadku najlepiej byłoby gdyby broker był zarejestrowany w Polsce. Zapewni on wtedy z pewnością obsługę klienta po polsku oraz płatności w złotówkach, dodatkowo oszczędzi nam to problemów z rozliczaniem podatków.
broćnechka

Re: Jak wybrać brokera Forex

Post autor: broćnechka »

Wybierając brokera musisz sprawdzić:

- jaką licencję ma broker Forex

- jak wygląda oferta brokera Forex (w tym koszta transakcyjne, prowizje, spread, swapy)

- jakie masz możliwości wpłaty na rachunek i jak długo będą księgowane twoje środki

- jak wygląda wypłata z konta Forex i kiedy zobaczysz pieniądze u siebie na rachunku

- czy broker Forex oferuje dodatkową edukację i wysokiej jakości szkolenia Forex

- czy będziesz miał kontakt z polsko języcznym pracownikiem brokera Forex

- czy otrzymasz PIT 8C, aby prawidłowo rozliczyć podatek od twoich zysków
śweeetrensha

Re: Jak wybrać brokera Forex

Post autor: śweeetrensha »

Najlepszy pośrednik na rynku Forex w ramach zlecenia za pośrednictwem, którego będziesz mógł składać zlecenia kupna i sprzedaży kilku instrumentów finansowych. Broker Forex powinien dawać Ci wydanie sprzedaży Nie tylko instrumentami CFD.
Mogę polecić Ci brokera Forex RoboMarkets.
Jest europejskim brokerem giełdowym świadczącym usługi w zakresie handlu akcjami, ETF i walutami. Na stronie brokera
https://www.robomarkets.pl/beginners/in ... ex/eurusd/
zawsze można znaleźć notowania na żywo dla sprzedaży par walutowych, eur usd wykres, które handlowane są na rynku Forex.
rozliczanią43

Re: Jak wybrać brokera Forex

Post autor: rozliczanią43 »

Gdy chciała rozliczyć mój podatek roczny to weszłam na stronę darmowy program do pit gdzie pobrałam bardzo szybko aplikację, która ułatwiła mi naprawdę rozliczenie całości podatków. Szczególnie pilnują oni zasad bezpieczeństwa RODO, oc jest naprawdę ważne. Plusem jest też mniejsze prawdopodobieństwo pomyłki co się często zdarzało przy rozliczeniu na wydruku.
Tęra

Re: Jak wybrać brokera Forex

Post autor: Tęra »

Musisz być bardzo, bardzo ostrożny, wybierając brokera. Tutaj naprawdę potrzebujesz bardzo niezawodnej firmy, aby wszystko było jak w zegarku. Już nie raz się na to poparzyłem i dlatego bardzo radzę zachować ostrożność w tym zakresie. Naprawdę warto to zrobić w ten sposób.
Tomęl

Re: Jak wybrać brokera Forex

Post autor: Tomęl »

Wiele osób z doświadczeniem w pośrednictwie wie, że warto korzystać z usług automatycznych asystentów. To naprawdę upraszcza wiele i pozwala szybko reagować na zmieniającą się sytuację. Tak zacząłem korzystać z usług tej firmy handel, trading, kursy energetyczne. Ta firma ma dobrą reputację i wygodne programy partnerskie. Myślę, że każdy to polubi i dlatego warto z nimi współpracować.
derillo3

Re: Jak wybrać brokera Forex

Post autor: derillo3 »

Gorąco polecam kurs prowadzony przez Roberta Gawędę wszystkim, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z inwestowaniem na forex. Jego sposób na przekazywanie wiedzy jest niezwykle efektywny i przystępny dla każdego
ODPOWIEDZ