Jak zapakować?

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
guru
Posty: 62
Rejestracja: 18 lut 2019, 9:35

Jak zapakować?

Post autor: guru »

Potrzebuję opakowania na produkty sypkie, które chcę wypuścić na rynek. Zależy mi na tym, aby były to opakowania najwyższej jakości. Jak sądzicie, czy ta drukarnia https://biss.com.pl/ sobie z tym bez problemu poradzi?
Awatar użytkownika
kala90
Posty: 36
Rejestracja: 08 cze 2019, 10:58

Re: Jak zapakować?

Post autor: kala90 »

Pakuj w karton. Jest to bardziej ekologiczne, a ludzie zwracają obecnie uwagę na takie kwestie. Tu masz namiar na producenta najróżniejszych kartonów: https://www.amtkartony.pl/.
Awatar użytkownika
viviana
Posty: 113
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:56

Re: Jak zapakować?

Post autor: viviana »

Na pewno trzeba tak zapakować swoje produkty, żeby wyglądały estetycznie i były odpowiednio zabezpieczone. Dobrze byłoby też pomyśleć o etykietach. W końcu każdy klient chce wiedzieć coś na temat danego towaru. Możecie w tym kierunku zgłosić się do https://artibau.pl/ . Oferują naprawdę dobrze wykonane etykiety samoprzylepne.
Awatar użytkownika
Hormonek
Posty: 39
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:33

Re: Jak zapakować?

Post autor: Hormonek »

To prawda, że etykiety sa bardzo wazne bowiem na opakowaniu powinna znaleźć się informacja o produkcie. Etykiety wysokiej jakości wykonuje firma Label Express. U nich możecie zamówić etykietę wykonaną wg waszego projektu. Na stronie firmy znajduje się kalkulator etykiet, który umożliwia stworzenie etykiety dopasowanej do Waszych potrzeb. Firma oferuje wykonanie nakładów od 500 szt. Szczegóły znajdziecie na ich stronie.
Awatar użytkownika
Marcelina402
Posty: 46
Rejestracja: 26 lut 2020, 11:34

Re: Jak zapakować?

Post autor: Marcelina402 »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję wysokiej jakości materiały samoprzylepne to polecam skontaktować się z tą firmą https://www.duo-strzelin.pl/. Ja od nich zamawiam taśmy do mojego magazynu i zawsze zamówienie jest na czas i wszystko się zawsze zgadza.
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: Jak zapakować?

Post autor: informatyk »

Samo pakowanie jest niezwykle ważną kwestią i muszę przyznać, że jeśli chodzi o mnie to ja skupiam się w głównej mierze na opakowaniach kartonowych. Jestem wręcz przekonany, że tak naprawdę dzięki maszynie https://www.zemat.com/pl/maszyny-do-pud ... h/boxmat-2 możemy teraz samodzielnie rozpocząć produkcję opakowań kartonowych.
żanetaa

Re: Jak zapakować?

Post autor: żanetaa »

Moim zdaniem jeżeli chodzi o pakowanie to warto wykorzystać jednak piankę polietylenową w rolkach, która dostępna jest w https://pakujto.pl/product-category/pia ... etylenowa/ . Dzięki niej odpowiednio zabezpieczymy nasz produkt, pianka jest bardzo wytrzymała, zabezpiecza przed wilgocią i zniszczeniami także warto na nią postawić
ODPOWIEDZ