Jakie pokrycia dachowe

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Donia
Posty: 97
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:40

Jakie pokrycia dachowe

Post autor: Donia »

Pokryć dachowych radzę poszukać u https://dachy-okna.pl/pl/c/BudMat/33. Mają duży wybór wysokiej jakości blachodachówek od najlepszych producentów. Wieloletnia gwarancja najlepiej świadczy o solidności materiału. Mają też wszystko co niezbędne do wykonania dachu, od membran po okna. Do tego można uzyskać fachowe porady w wyborze potrzebnych materiałów.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Jakie pokrycia dachowe

Post autor: Frania »

A czy słyszeliście o czymś takim jak dachy zielone? Ja widziałam, że takie realizacje wykonuje na przykład firma https://e-zielonydach.pl/. Szczerze Wam powiem, że jak najbardziej popieram takie rozwiązania. Jak sądzicie, czy taki dach zielony sprawdzi się tylko w budynkach komercyjnych, czy w domach prywatnych również?
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 50
Rejestracja: 05 lip 2019, 12:09

Re: Jakie pokrycia dachowe

Post autor: kasiunia »

Jak tak obserwuję budowy to najbardziej popularne są dachówki oraz różnego rodzaju blachy.Od wyboru rodzaju pokrycia zależy też wybór konstrukcji więźby dachowej.Dlaczego ? - otóż na przykład dachówka jest cięższym pokryciem w związku z tym konstrukcja więźby musi być bardziej wytrzymała. Warto też w tym zakresie rozmawiać z fachowcami - https://mgdachy.pl/wiezba-dachowa/ a taką firmą jest firma mg dachy.Zadanie realizują od a do z czyli od projektu po wykonanie. pzdr
Awatar użytkownika
Kolorowa_Panienka22
Posty: 74
Rejestracja: 11 sty 2020, 14:07

Re: Jakie pokrycia dachowe

Post autor: Kolorowa_Panienka22 »

Nie wiem czy w dobrym temacie piszę, ale powiedzcie jakiej firmy są dobre prasy krawędziowe ? Dużo osób na różnych forach wspomina i poleca markę https://polwelt.pl/oferta/prasy-kraw%C4 ... y-do-blach ale ja się na tym nie znam. Szwagier zakłada firmę, kupuje różny sprzęt, mąż się zadeklarował, że pomoże przy wyborze, a sam tak do końca nie ma o tym bladego pojęcia. Także jak ktoś ma jakieś doświadczenia niech się podzieli :)
Boćlot

Re: Jakie pokrycia dachowe

Post autor: Boćlot »

Bardzo dobre pokrycia dachowe oferuje firma - https://polskiecentrumdachowe.pl/produk ... a-na-dach/ Niedawno kupiliśmy blachę trapezową, która świetnie się sprawdza.

glock 17 budowa
Tobiaś22

Re: Jakie pokrycia dachowe

Post autor: Tobiaś22 »

Warto brać pod uwagę jakość materiału, nie ukrywajmy że również w tym wypadku, czyli mam tu na myśli blachę jest to istotne. Jak ktoś szuka dobrej klasy maszyn do cięcia/gięcia stali to tutaj https://www.bi-top.pl/maszyny-do-obrobk ... -3100x100t jest fajna oferta.
króliczek

Re: Jakie pokrycia dachowe

Post autor: króliczek »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://perry.com.pl/category/tabletkar ... -tabletek/
ODPOWIEDZ