kiedy odchodzi bliska osoba

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
candy
Posty: 80
Rejestracja: 17 maja 2019, 12:52

kiedy odchodzi bliska osoba

Post autor: candy »

Śmierć bliskiej osoby to bardzo ciężki i trudny okres dla każdego z nas. Ale niestety musimy zająć się organizacją całej ceremonii. Trudniej jest to zorganizować na odległość ale nie mogę teraz pojechać do domu rodzinnego a z tego co wiem to mama moja nie jest teraz w stanie się tym zająć. Wtedy w sieci trafiłam na stronę http://www.styks.com.pl/. Zadzwoniłam tam i wszystko opowiedziałam i oni zajęli się praktycznie wszystkim
Awatar użytkownika
Rózga
Posty: 9
Rejestracja: 27 sty 2020, 14:36

Re: kiedy odchodzi bliska osoba

Post autor: Rózga »

To akurat jest prawda, śmierć to nie jest fakt, z którym łatwo się pogodzić :(
Awatar użytkownika
Henia23
Posty: 12
Rejestracja: 27 sty 2020, 14:38

Re: kiedy odchodzi bliska osoba

Post autor: Henia23 »

Zgadzam się z wami. Ja po śmierci brata, który po długiej chorobie chciał być skremowany, nie wiedziałam, za co się zabrać. Pomogła mi firma https://www.dpsz.pl/kremacja Wszystko wyjaśnili, pomogli skompletować niezbędne dokumenty. Są bardzo wyrozumiali i cierpliwi, potrafią rozmawiać z człowiekiem rozbitym i pogrążonym w żalu i rozpaczy. Dzięki nim wszystkie formalności stały się łatwe i nie musiałam tak naprawdę zaprzątać sobie nimi głowy, bo właściwie to oni prawie wszystko zorganizowali.
Awatar użytkownika
Małgosia
Posty: 38
Rejestracja: 12 maja 2020, 19:43

Re: kiedy odchodzi bliska osoba

Post autor: Małgosia »

To bardzo ciężki czas dla bliskich, ja z mieszkania gdzie znaleźliśmy babcię mimo dobrej roboty https://vector-uslugi.pl/sprzatanie-po-zmarlych którzy zdezynfekowali dom, na jakiś czas musiałam się wyprowadzić bo nie mogłam wytrzymać ze świadomością że w odeszła w pokoju obok. Każdy reaguje inaczej jednak często jest jednak potrzebna pomoc specjalisty
Patryćja

Re: kiedy odchodzi bliska osoba

Post autor: Patryćja »

Oj, wszystko święta prawda. Pogrzeb jest trudnym czasem. Te wszystkie formalności, kwestie organizacyjne, a przede wszystkim ciągła świadomość straty. Ja się cieszę, że znalazłam zakład, który ogarnął wszystko za mnie. Bardzo pomocni ludzie. Mogę z ręką na sercu polecić zakład pogrzebowy Eden w Lublinie.
Kryśia

Re: kiedy odchodzi bliska osoba

Post autor: Kryśia »

To prawda dobry zakład pogrzebowy wszystko za nas załatwi i my mamy się stawić w kościele czy kaplicy. Moja mama odeszła nagle i powiem wam, że do tej pory mamy poczucie, że niektóre rzeczy mogliśmy zrobić inaczej ale zakład pogrzebowy GLORIA w Żarowie https://www.gloriazarow.pl/kontakt ogarnął wszystko włącznie z ubraniem, bielizna a nawet obuwiem. Mama była pięknie przygotowana, umalowana i uczesana. Dobrze mieć w takich chwilach taka pomoc bo naprawdę mój tata i ja byliśmy po prostu w jednym wielkim szoku.
AntoninaŚ89

Re: kiedy odchodzi bliska osoba

Post autor: AntoninaŚ89 »

Eh.....w tym roku byłam na chyba 4 pogrzebach i ostatni to był pogrzeb mojej mamy, która zmarła z powodu powikłań po covid 19. Pogrzeb był normalny bo mama miała wynik ujemny wiec mogliśmy zrobić pogrzeb z pożegnaniem w kaplicy. Mama w szpitalu była bardzo zmęczona chorobą ale osoba, która zajmowała się przygotowaniem mamy pięknie mamę przygotował, uczesał wykonał makijaż. Pogrzeb organizował zakład pogrzebowy Gąsowski w Białymstoku https://gasowski.info/kontakt .
polaa

Re: kiedy odchodzi bliska osoba

Post autor: polaa »

Z całą pewnością nie jest to nic przyjemnego, ale już tak to jest. Ja przykładowo teraz też chowam kogoś bliskiego i zastanawiam się nad tym , która - wiązanka nagrobna u firmy Ten Dom będzie naprawdę dobra? Co wy mi radzicie?
ODPOWIEDZ