klejenie butów

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
oniśka

klejenie butów

Post autor: oniśka »

Jakie są wasze patenty na szybkie naprawienie butów, odkleiły mi się noski, nie mam jak oddać do szewca, a chcę je w miarę tanio naprawic, pomocy
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 6
Rejestracja: 18 lut 2020, 18:29

Re: klejenie butów

Post autor: oetadam »

Witam! Oniśka, przy pomocy kleju TADAM® z łatwością skleisz noski w butach. To elastyczny klej do butów sportowych i nie tylko, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
oniśka

Re: klejenie butów

Post autor: oniśka »

oetadam pisze: ↑17 gru 2020, 18:57 Witam! Oniśka, przy pomocy kleju TADAM® z łatwością skleisz noski w butach. To elastyczny klej do butów sportowych i nie tylko, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
zostało mi trochę tego kleju, jaki rodzaj materiału da się nim skleić?
Michał

Re: klejenie butów

Post autor: Michał »

oniśka pisze: ↑26 lut 2021, 23:33
oetadam pisze: ↑17 gru 2020, 18:57 Witam! Oniśka, przy pomocy kleju TADAM® z łatwością skleisz noski w butach. To elastyczny klej do butów sportowych i nie tylko, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
zostało mi trochę tego kleju, jaki rodzaj materiału da się nim skleić?
Chyba zbyt wielu ograniczeń nie ma, do tej pory kleiłem i skórę i gumę i tworzywo sztuczne i wszystko dobrze trzyma
Awatar użytkownika
jiimy
Posty: 69
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:53

Re: klejenie butów

Post autor: jiimy »

[quote=oetadam post_id=7467 time=1608227829 user_id=321]
Witam! Oniśka, przy pomocy kleju TADAM® z łatwością skleisz noski w butach. To elastyczny klej do butów sportowych i nie tylko, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Możesz kupić odpowiedni klej i skleić samemu lub zanieść do szewca.
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 6
Rejestracja: 18 lut 2020, 18:29

Re: klejenie butów

Post autor: oetadam »

Witam! Oniśka, klej TADAM® jest przeznaczony do klejenia butów. Zalecam używać go wyłącznie do tego właśnie celu. Klejenie innych rzeczy niekoniecznie pozwoli na wykorzystanie mocy jego działania

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
margaretka

Re: klejenie butów

Post autor: margaretka »

W sumie możecie sprawdzić sobie oferty Ataszek, bo tam znajdziecie kleje do skór czy do wszelkich innych materiałów. Także super... Według mnie znajdziecie tam coś, co pozwoli wam wszystko dobrze złączyć.
Kornel

Re: klejenie butów

Post autor: Kornel »

Jeżeli chodzi o klejenie butów to ja zamiast klejów używam żywicy uw. Podebrałem ją żonie jak robiła biżuterię z żywicyhttps://www.madej-handmade.pl/product/- ... -bizuterii
ODPOWIEDZ