Kompleksowa rehabilitacja

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
telimena1967
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2021, 2:02

Kompleksowa rehabilitacja

Post autor: telimena1967 »

Witajcie moi drodzy. Od dawna zmagam się z bólami kręgosłupa, na które leki przeciwbólowe zwykle nie działają. Szukam różnych metod, jak zwalczyć te dolegliwości i wpadłam na pewien pomysł. Myślicie, że kompleksowa rehabilitacja Warszawa to dobre rozwiązanie? Może mieliście podobne problemy i doradzicie mi w tej sytuacji?
Awatar użytkownika
loka
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2019, 14:30

Re: Kompleksowa rehabilitacja

Post autor: loka »

W takim przypadku warto wybrać się do centrum medycznego Damiana https://www.damian.pl/rehabilitacja-warszawa/. Mają lekarzy z dużym doświadczeniem, którzy wiedzą pomóc, nie tylko w zależności od urazu ale i samego pacjenta, który róźnie znosi różne techniki zabiegów.

plecaki us army
Awatar użytkownika
Asia
Posty: 95
Rejestracja: 26 wrz 2019, 11:41

Re: Kompleksowa rehabilitacja

Post autor: Asia »

W wielu przypadkach warto również pomyśleć nad specjalistycznymi turnusami rehabilitacyjnymi, które są w stanie przynieść rewelacyjne rezultaty. Można o nich poczytać na stronie https://www.sport-klinika.pl/rehabilita ... litacyjne/ - polecam bo dzięki temu można skutecznie zadbać o swoje zdrowie.
Marianna Róża

Re: Kompleksowa rehabilitacja

Post autor: Marianna Róża »

Ja na już potrzebowałam zabiegów z zakresu fizykoterapii i dobrze, że trafiłam na punkt Fizjo Clinika https://fizjo-clinica.pl/kontakt/ w Legionowie. Zapisałam się do nich bez problemu i powiem wam, że jestem bardzo zadowolona z podejścia i efektów jakie pojawiły się już p pierwszych zabiegach. Polecam zapoznać się z ofertą punktu w Legionowie bo mają w ofercie również inne zabiegi i jeżeli chodzi o dojazd do legionowa to również jest świetny jeżeli decydujemy się na dojazd autobusem, pociągiem jak i samochodem. Gabinet znajduję się na Jerzego Siwińskiego 11.
laosaa

Re: Kompleksowa rehabilitacja

Post autor: laosaa »

Ja to mam dość problemów, a jeszcze mojej macie co chwilę odradza się złamanie nadgarstka. Źle coś chwyci, coś się dzieje i mamy na nowo to samo. Dlatego ja sprawdzam już takie https://www.modelmed.pl/chirurgia-reki/leczenie-zlaman/ miejsca. Tu pracują ludzie uczący się również za granicą, co zwiększa moje zaufanie.
wola

Re: Kompleksowa rehabilitacja

Post autor: wola »

Dobry fizjoterapeuta Wrocław musi przede wszystkim mieć odpowiednie doświadczenie i przebyte kursy. Polecam Wam specjalistów z Ortogenic - nie zawiodłam się na nich :)
ODPOWIEDZ