Korzystanie ze szkoleń

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Donia
Posty: 97
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:40

Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Donia »

Szkolenia są niezwykle istotną kwestią, dzięki temu możemy zdecydowanie bardziej się rozwijać. Każdy z nas powiniem pomyslec o tym by lepiej się rozwijać. Dlatego takie szkolenia jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , powinny nas zainteresować. Ciągły rozwój pozwoli sprawić, że będziesz jeszcze lepszy w tym co robisz.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Frania »

Ja bardzo chętnie biorę udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, moim zdaniem inwestycja we własny rozwój to bowiem najlepsza inwestycja. Ostatnio na przykład zapisałam się na kurs języka angielskiego w szkole SPEAK-UP, z której ofertą możecie się zapoznać na stronie https://www.speak-up.pl/kursy-fce-cae. Kurs ten pomoże mi się profesjonalnie przygotować do certyfikowanyh egzaminów FCE i CAE :) A takie certyfikaty na pewno warto mieć :)
Awatar użytkownika
Mimozza
Posty: 80
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:40

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Mimozza »

Najważniejsze to znaleźć coś co was interesuje i iść w tym kierunku ze swoją edukacją. Ja już mam swoją stałą, stabilną pracę, ale to nie oznacza, że nie mogę myśleć o dodatkowym źródle dochodu. Tu zarabianie przez inwestowanie bardzo mnie kusi. Znalazłam już warsztaty https://wiwn.pl/ Tu można dowiedzieć się wszystkiego co najważniejsze jeżeli chodzi o inwestycje w nieruchomości. Do takich inwestycji trzeba się dobrze przygotować.
ODPOWIEDZ