Koszulki z nadrukiem

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Philli
Posty: 113
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:59

Koszulki z nadrukiem

Post autor: Philli »

Co myślicie o takich koszulkach z nadrukiem http://www.123koszulki.pl/odziez-sportowa-z-nadrukiem/ ? Wydaje mi się, że może być to całkiem solidne rozwiązanie, jeżeli chodzi o reklamowanie firmy sportowej za niewielkie pieniądze. Myślę, żeby z tego skorzystać, ale chciałbym usłyszeć Wasze opinie na ten temat. Dajcie znać co myślicie.
Gdyby można było spojrzeć na świat bez żadnej ochrony, uczciwie i odważnie - pękłyby nam serca.
Awatar użytkownika
cialopozytyw
Posty: 165
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:57

Re: Koszulki z nadrukiem

Post autor: cialopozytyw »

Myśle, że to naprawdę fajny pomysł. Wtedy możesz mieć w 100% oryginalną koszulkę, z własnym nadrukiem. Tutaj : https://hurt.koszulkowo.com/zdobienia/haft-komputerowy/ możecie dowiedzieć sie na jakiej zasadzie działa taki nadruk i z jakich opcji możemy skorzystać. Według mnie, to bardzo ciekawa opcja.
Awatar użytkownika
Kolorowa_Panienka22
Posty: 74
Rejestracja: 11 sty 2020, 14:07

Re: Koszulki z nadrukiem

Post autor: Kolorowa_Panienka22 »

My mamy w pracy koszule firmowe z haftem. Kraków ma świetny sklep https://grafihaft.pl/haft-komputerowy/ i chyba sama też coś tam zamówię, bo nic się z nimi nie dzieje. Prałam je już wiele razy i wyglądają nawet jak nowe.
Awatar użytkownika
Krzystof7282
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 11:05

Re: Koszulki z nadrukiem

Post autor: Krzystof7282 »

Sam nie wiem gdzie wykonują koszulki polo Kraków z nadrukiem. Nie mam pojęcia czym sugerować się podczas wyboru takiej firmy i czy w ogóle jest jakaś profesjonalna firma.
Karoluśek0314

Re: Koszulki z nadrukiem

Post autor: Karoluśek0314 »

Również szukam firmy, która wykona dla mnie t-shirt z nadrukiem kraków. Nie wiem dlaczego tak ciężko znaleźć porządną firmę, która zajmuje się takimi rzeczami. Jeśli orientujecie się w tej kwestii to koniecznie zostawcie namiar na sprawdzoną przez siebie firme.
ODPOWIEDZ