Księgowa z Halinowa

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
AlicjaTuwim
Posty: 20
Rejestracja: 06 mar 2019, 9:55

Księgowa z Halinowa

Post autor: AlicjaTuwim »

Słyszałeś już o księgowej z Halinowa? Nie? To koniecznie zapoznaj się z jej ofertą! Gorąco polecam Biuro Rachunkowe MG Projekt – Księgowa Halinów. Zostawiam link dla osób zainteresowanych: https://ksiegowa-halinow.pl/. Oferuje ona najlepszą obsługę księgową w okolicach.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Księgowa z Halinowa

Post autor: Frania »

A wiecie o tym, że są sposoby, aby zmniejszyć nieco koszty związane z prowadzeniem księgowości w Waszych firmach? Na stronie http://www.primesoft.pl/ możecie sobie na przykład poczytać o nowoczesnych systemach od firmy Primesoft służących do elektronicznego zarządzania dokumentami. Dzięki nim takie koszty mogą u Was spaść nawet o ponad 23% :)
Awatar użytkownika
Derillo
Posty: 45
Rejestracja: 06 gru 2019, 10:06

Re: Księgowa z Halinowa

Post autor: Derillo »

Ja dopiero za drugim razem trafiłam na naprawdę dobrą firme. Korzystam z biura rachunkowego z Wrocławia - https://superksiegi.pl/ ale polecam serdecznie, są bardzo ale to bardzo rzetelni i profesjonalni. Wszystko zawsze przygotowane porządnie :)
Awatar użytkownika
andzela
Posty: 45
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:02

Re: Księgowa z Halinowa

Post autor: andzela »

Czytałam o tej księgowej z Halinowa, ale ja raczej potrzebuję kogoś, kto się zna na prawie zagranicznym i właśnie w czymś takim szukam specjalizacji. Tutaj https://www.tax-pol.pl/uslugi/niemcy/zw ... z-niemiec/ przeczytałam, że należy nam się zwrot z podatku zagranicznego, a że nie wiem, gdzie to złożyć, potrzebuję wsparcia. Czy Waszym zdaniem biuro Tax-pol jest odpowiednie do tego zadania?
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 16:00

Re: Księgowa z Halinowa

Post autor: mleczko90 »

Zawsze możesz skorzystać z jkaiegoś biura rachunkowego w formie zdalnej przez co nie musisz ograniczać się do jednego miasta http://www.ksiegowoscbialystok.pl/
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: Księgowa z Halinowa

Post autor: informatyk »

Osobiście jestem zdania, że wiele kwestii podatkowych jesteśmy w stanie sami opanować. Jak dla mnie również bardzo ważne jest to co napisano na stronie https://taxology.co/podatek-vat-co-nale ... zy-online/ czyli co należy wiedzieć o podatku VAT gdy prowadzimy sprzedaż online.
ODPOWIEDZ