Mycie elewacji

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
malgoska
Posty: 8
Rejestracja: 17 lip 2020, 11:55

Mycie elewacji

Post autor: malgoska »

Najczęściej wiosną, gdy wszystko kwitnie pojawiają nam się pomysły na renowację naszego domu. Wiele prac można wykonać od ręki, takich jak drobne prace ogrodowe czy niewielkie prace konserwacyjne. A są prace poważniejsze, które wymagają się chwilę - lub dłużej - zastanowić aby podjąć właściwą droge działania. Do prac które nie są szczególnie skomplikowane można zaliczyć te związane z konserwacją fasady budynku. Dobrze zadbane ściany zewnętrzne świadczą pozytywnie o gospodarzu i przedłużają ich żywotność. Świetnym zabiegiem który wpłynie pozytywnie na wygląd zewnętrznej części nieruchomości jest mycie elewacji. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego kto nie chce przeprowadzać generalnego remontu i ma w planach przeprowadzić prace mające na celu przedłużenie "żywotności" warstw zewnętrznych ścian. Nie jest to kosztowny proces i potencjalnie jest możliwy do wykonania samodzielnie jeżeli posiadamy w domu odpowiedni sprzęt.
luśka

Re: Mycie elewacji

Post autor: luśka »

obecnie taka pora roku, ze warto rozwazyc odsniezanie łódz zalegajacy na dachu snieg moze byc niebezpieczny, trzeba miec to na uwadze i rowniez o to zadbac
jaś

Re: Mycie elewacji

Post autor: jaś »

W sumie chciałbym mycie elewacji Katowice zamówić, ale nie wiem, u kogo i jak to zrobić. Bo mój dom nie jest standardową bryłą i nie wiem, czy to będzie miało znacznie dla fachowców i czy to jakoś będzie miało wpływ na przelicznik kosztów. Ale chętnie się o tym przekonam, na przykład zamawiając usługę przez telefon.
Awatar użytkownika
Asia
Posty: 95
Rejestracja: 26 wrz 2019, 11:41

Re: Mycie elewacji

Post autor: Asia »

Jeżeli natomiast jesteście dopiero na etapie planowania budowy domu i zastanawiacie się nad najlepszym rozwiązaniem pod kątem wyboru elewacji to polecam zajrzeć na stronę https://lupekdachowy.com/lupek-elewacyjny/. Łupek jest nie tylko solidny, ale również świetnie się prezentuje.
ODPOWIEDZ