Nauka języków

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Nauka języków

Post autor: Frania »

Witajcie,
czy ktoś z Was uczy się dodatkowo jakiś języków obcych? moim zdaniem w dzisiejszych czasach znajomość języków jest bardzo ważna. Szkoła Językowa ProfiLingua, z której ofertą możecie się zapoznać na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/, oferuje jak widać takie profesjonalne kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania i z różnych języków. Myślę, że warto się tam na taki kurs zapisać ;)
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Nauka języków

Post autor: mila8788 »

Moje dziecko uczy się języka angielskiego w szkole, w programie rozszerzonym, ponieważ wybraliśmy Te Vizję, która ma program rozszerzony razem z nauką angielskiego. To prywatna szkoła, która posiada odpowiednie grono pedagogiczne oraz przykładają się do edukacji każdego dziecka.
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: Nauka języków

Post autor: informatyk »

Ja jestem zdania, ze w dzisiejszych czasach po prostu warto jest znać języki obce gdyż jest to bardzo przydatne. Dlatego ja również pomimo wieku zdecydowałem się na podjęcie kursu języka angielskiego. Wybrałem szkołę językową https://lincoln.edu.pl/ gdyż chciałem, aby nauką zajęli się najlepsi specjaliści.
Awatar użytkownika
Viki77
Posty: 40
Rejestracja: 26 lut 2020, 1:58

Re: Nauka języków

Post autor: Viki77 »

Naukę języków warto rozpocząć już od najmłodszych lat, dlatego też postanowiłam zapisać swoje dziecko do przedszkola dwujęzycznego. Wybraliśmy Tequestę i jak do tej pory jesteśmy bardzo zadowoleni. Super nauczyciele, ciekawe zajęcia, nauka w niewielkich grupkach, pomoc logopedy i psychologa - czy można chcieć czegoś więcej?
UrszulaŻ

Re: Nauka języków

Post autor: UrszulaŻ »

Ja uczę się Hiszpańskiego i sprawia mi to ogromną przyjemność a jeżeli ktoś chcę zacząć to polecam przeczytać ten artykuł https://www.naucz-sie.pl/artykul/dlacze ... iego-99091.
Miśka

Re: Nauka języków

Post autor: Miśka »

Obcego języka warto uczyć się od osób, które władają nim na co dzień. Dlatego też zapisałam się na obóz językowy https://angloville.pl/kursy-jezykowe-za-granica/ , na którym będę uczyć się od native speakerów. Rozmawiać z nimi tylko i wyłącznie w języku angielskim, co zdecydowanie pozwoli mi oswoić się z językiem i nabrać wprawy w mówieniu.
ODPOWIEDZ