Organizacja ślubu - katalog usług

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Geriszka
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:28

Organizacja ślubu - katalog usług

Post autor: Geriszka »

Jeśli niedługo szykujesz się do organizacji ślubu to koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Cozweselem.pl. Na jej stronie znajdziesz najlepsze lokale na wesele, zaproszenia, auta do ślubu czy lokale na wesele.
Awatar użytkownika
młoda
Posty: 70
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:18

Re: Organizacja ślubu - katalog usług

Post autor: młoda »

Ja nie będę Wam mówić o załatwianiu sali weselnej, o nagrywaniu kamerzysty i muzyka, ani o szukaniu idealnej sukni ślubnej, garnituru i menu, bo o tym to Wy na pewno wiecie. Chcę Wam powiedzieć, żebyście nie zapomnieli o dodatkach. U Panów Młodych na przykład świetnie wyglądają Białe Zegarki Męskie - Ceneo.pl . Podkreślają uroczystość, ale i potem mogą być śmiało noszone.
Awatar użytkownika
Symeon
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2019, 22:10

Re: Organizacja ślubu - katalog usług

Post autor: Symeon »

W razie potrzeby skorzystam z tego. Dzięki za Twoją propozycję.
bez ciebie / jak bez uśmiechu / niebo pochmurnieje
Awatar użytkownika
morenowa
Posty: 8
Rejestracja: 04 lip 2019, 23:21

Re: Organizacja ślubu - katalog usług

Post autor: morenowa »

Najlepiej to wg mnie jednak z polecenia. Znajomi to ksiega wiedzy jak sie okazuje. My polegalismy az na 3 parach w tym 2 polecały glamour bo rzeczywiscie we wrocławiu maja jedne z piekniejszych sali. DO tego 2 - mniejsza i wieksza w tym jedna z kominkiem
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Organizacja ślubu - katalog usług

Post autor: Frania »

Tak naprawdę ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. My większość dekoracji i gadżetów na tą okazję zamawialiśmy w sklepie internetowym https://happenings.pl/dekoracje-slubne. Ceny są tam naprawdę niewygórowane, więc polecam się rozejrzeć ;)
Awatar użytkownika
candy
Posty: 80
Rejestracja: 17 maja 2019, 12:52

Re: Organizacja ślubu - katalog usług

Post autor: candy »

Tak się wkręciłam w przygotowania do ślubu mojej siostry, że przez to zapomniałam że rodzice wkrótce będą obchodzić swoją rocznicę. Dlatego teraz na gwałt poszukuję jakiegoś fajnego prezent na rocznicę ślubu. Koleżanka podesłała mi ten link https://www.studio3d.com.pl. Bardzo fajny i oryginalny pomysł na prezent. Już teraz wiem co zamówię dla rodziców tylko zdobędę ich jakieś ekstra zdjęcie i gotowe
Awatar użytkownika
melania
Posty: 76
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:05

Re: Organizacja ślubu - katalog usług

Post autor: melania »

moim zdaniem najwazniejsze w organizacji slubu to rezerwacja sali i atrakcje dla gosci :) teraz mozna fajne rzeczy wykombinowac, ja ostatnio sama na wlasne oczy widzialam rewelacyjny pokaz barmanski, plonace butelki rzezby lodowe, powiem wam, ze robi to wrazenie, zajmuje sie tym grupa Speedbar http://www.speedbar.pl/
Awatar użytkownika
młoda
Posty: 70
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:18

Re: Organizacja ślubu - katalog usług

Post autor: młoda »

W takim katalogu powinno się znaleźć też miejsce na poprawianie zdjęć na weselu. Wiele osób by z czegoś takiego skorzystało, a ja na pewno. Wiecie, ktoś taki, kto by na przykład presety z Instafota stosował na zdjęciach dopiero co pstrykniętych. Miałoby to wzięcie na pewno.
Awatar użytkownika
Teodora_01
Posty: 45
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:29

Re: Organizacja ślubu - katalog usług

Post autor: Teodora_01 »

Organizując ślub trzeba pomyśleć również o muzyce, czy to na samo wesele czy na poprawiny. Zauważyłam, że coraz więcej osób właśnie zamiast decydować się na DJa woli samodzielnie skomponować składanki i puszczać je podczas tej imprezy. Jak nie macie zbyt dużych zasobów muzycznych, to możecie skorzystać ze strony imp3 - https://www.imp3.pl/ Pozwala ona na układanie sobie playlist oraz ściąganie utworów i późniejsze odtwarzanie ich bez dostępu do internetu. Dzięki temu możecie za darmo skomponować sobie całą oprawę muzyczną i to w dobrej jakości dźwięku. Nie trzeba też się obawiać, że to długo potrwa, bo samo ściąganie jest bardzo szybkie, a utwory można wyszukiwać na stronie. Nie trzeba też już nic dodatkowo instalować żeby pobierać utwory.
Awatar użytkownika
dina
Posty: 324
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Organizacja ślubu - katalog usług

Post autor: dina »

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie, ale rzeczy można wykonać na własną rękę i zająć się nimi samodzielnie. Pewnie zastanawaicie się, jak w nietypowy sposób przyozdobić trunki, aby stanowiły efektowną dekorację stołu? naklejki na wódkę weselną personalizowane pozwolą stworzyć wystrój pełen klasy i niepowtarzalnego uroku. Jestem ciekawa, czy ktoś z was zdecyduje się na takie rozwiązanie?
Awatar użytkownika
Asia
Posty: 95
Rejestracja: 26 wrz 2019, 11:41

Re: Organizacja ślubu - katalog usług

Post autor: Asia »

Warto zadbać też o muzykę a najlepszą w przypadku wesela można znaleźć na stronie http://mirek-muzyk.com.pl/. Polecam jeśli zależy wam na tym by zabawa była przednia :)
lusiaa

Re: Organizacja ślubu - katalog usług

Post autor: lusiaa »

A może ktoś z was chciałby skorzystać z takiej opcji, jak wypożycz suknie ślubną ? Jak tak, to możecie sprawdzić sobie oferty suknieboho.pl, ponieważ mają korzystne ceny i oferty. Według mnie znajdziecie tam wyjątkową kreację - szybko i bezproblemowo.

bruno calvani zegarki opinie
ODPOWIEDZ