organizowanie ślubu

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Donia
Posty: 97
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:40

organizowanie ślubu

Post autor: Donia »

Zorganizowanie ślubu to bardzo duże wyzwanie. Wiele kobiet zastanawia sie jak poradzić sobie z tym samemu. Nie jest to łatwe, ale jak poszuka się takich artykułow http://wlustrze.pl/slubne-zakupy-zaskoc ... gadzetami/ , to na pewno wiele rzeczy jest dużo łatwiejszych.
Awatar użytkownika
Lonia
Posty: 13
Rejestracja: 23 lut 2019, 11:59

Re: organizowanie ślubu

Post autor: Lonia »

Rzeczywiście jest to wyzwanie. Znam się na tym temacie bo spadło na mnie większość obowiązków z racji tego, że byłam świadkową. Zaproponowałam nawet coś od siebie. Od jakiegoś czasu udzielam się jako wolontariusz w fundacji Szlachetny Gest www.szlachetnygest.pl . Zaproponowałam organizację zbiórki na rzecz podopiecznych fundacji. Młodzi byli zachwyceni.
Awatar użytkownika
absolka
Posty: 75
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:41

Re: organizowanie ślubu

Post autor: absolka »

Lonia pisze: ↑30 maja 2019, 21:51 Rzeczywiście jest to wyzwanie. Znam się na tym temacie bo spadło na mnie większość obowiązków z racji tego, że byłam świadkową. Zaproponowałam nawet coś od siebie. Od jakiegoś czasu udzielam się jako wolontariusz w fundacji Szlachetny Gest www.szlachetnygest.pl . Zaproponowałam organizację zbiórki na rzecz podopiecznych fundacji. Młodzi byli zachwyceni.
No wpadłaś na super pomysł :) Wiele dzieci na świecie potrzebuje pomocy w leczeniu, które jest strasznie kosztowne. Takimi maluszkami zajmuje się w Polsce Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ działająca od bardzo dawna dla dobra najmłodszych. Cieszy się zaufaniem wielu rodziców, którzy dzięki niej mogą się cieszyć zdrowym, uśmiechniętym dzieckiem.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: organizowanie ślubu

Post autor: Frania »

A wicie już, jakie będziecie mieli dekoracje ślubne, na przykład w kościele, na sali weselnej czy też na samochodzie? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć na stronę https://protea.sklep.pl/, gdzie znajdziecie naprawdę mnóstwo inspiracji ;)
ODPOWIEDZ