Podatek liniowy - dla kogo?

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Philli
Posty: 113
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:59

Podatek liniowy - dla kogo?

Post autor: Philli »

Dla kogo opłacalny jest taki podatek? Tutaj https://faktykrakowa.pl/20191012233519/ ... ek-liniowy znalazłem jakieś informacje w tym zakresie. Ale czy są rzeczywiście rzetelne? Dajcie znać.
Gdyby można było spojrzeć na świat bez żadnej ochrony, uczciwie i odważnie - pękłyby nam serca.
Żądło

Re: Podatek liniowy - dla kogo?

Post autor: Żądło »

Ogólnie na samych rozliczeniach podatkowych ja za bardzo się nie znam i wszystkie te kwestie i tak zlecam mojej księgowości. Za to całkiem niedawno miałem okazję przeczytać bardzo fajny wpis https://taxology.co/pl/podatek-vat-co-n ... zy-online/ z którego dowiedziałem się co należy wiedzieć o podatku VAT przy sprzedaży Internetowej.
Żądło

Re: Podatek liniowy - dla kogo?

Post autor: Żądło »

Ja właśnie się jeszcze zastanawiam nad tym jaka forma podatku będzie dla mnie najlepsza i jestem zdania, ze przecież jest to coś niezwykle ważnego. Bardzo ciekawie na stronie https://www.bluo.pl/biznes/formy-opodat ... h-wiedziec opisano właśnie to jaka forma opodatkowania będzie dla nas najlepsza oraz w jakiej sytuacji.
Zdziś

Re: Podatek liniowy - dla kogo?

Post autor: Zdziś »

Każdy przedsiębiorca chce prowadzić swój biznes w zgodzie z obowiązującym prawem. Aby to osiągnąć, często potrzebna jest pomoc specjalistów. Osobiście polecam artykuł na https://jaw.pl/2021/03/kiedy-mozesz-pot ... datkowego/ który rzetelnie wyjaśnia, kiedy warto skorzystać z takiego wsparcia.
ODPOWIEDZ