pomoc psychiatry

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 27
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:39

pomoc psychiatry

Post autor: deborah »

Szukam gabinetu, który oferuje pomoc psychiatry Kraków. Jakiego specjalistę możecie mi polecić?
Sarśa

Re: pomoc psychiatry

Post autor: Sarśa »

Z Krakowa nikogo nie polecę, ale w obecnych czasach coraz większą popularnością cieszą się takie terapie online. Moim zdaniem jest to bardzo dobre wyjście bo musimy ograniczać spotkania do minimum. Mogę polecić Ci klinikę Psychomedic online, mają bardzo dobrych specjalistów, także jestem pewna, że otrzymasz tam pomoc.
Łucja

Re: pomoc psychiatry

Post autor: Łucja »

Nie kraków ale Sochaczew. Klinika https://psychiatra-sochaczew.pl/leczenie-zaburzen-nerwicowych/ pomogła mi w nerwicy. Latami masa dziwnych objawów. Dopiero psychiatra zdiagnozował nerwicę. Walczymy zn ią i po roku widzę poprawę. Odzyskałam nadzieję
kamiil

Re: pomoc psychiatry

Post autor: kamiil »

Według mnie, https://www.kierunekrownowaga.pl to doskonałe miejsce na terapię. Słyszałem, że terapeuci tam są niezwykle kompetentni, co sprawia, że można liczyć na profesjonalne wsparcie.
zośkaa

Re: pomoc psychiatry

Post autor: zośkaa »

W moim przekonaniu, korzystanie z usług dostępnych na stronie https://ctmozaika.pl/ to rozsądna decyzja. Portal ten oferuje terapie wysokiej jakości, co może przyciągnąć uwagę wielu osób poszukujących profesjonalnej pomocy psychologicznej. Elastyczność w dostępności terminów to dodatkowy atut, który z pewnością ułatwia dostosowanie się do potrzeb pacjentów.
wojteek

Re: pomoc psychiatry

Post autor: wojteek »

Alternatywnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty jaką posiada centrum pomocy psychologicznej warszawa . Ostatnio natknąłem się na propozycję tej instytucji, a moim zdaniem jest ona wyjątkowo atrakcyjna. Co więcej, oferowana terapia utrzymuje wysoki standard, co sprawia, że może to być korzystnym wyborem.
ODPOWIEDZ