Pomoc psychologa

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Piekna
Posty: 60
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:37

Pomoc psychologa

Post autor: Piekna »

Szukacie profesjonalnej pomocy psychologicznej? W problemach ze stresem, uzależnieniami, przy mediacjach rodzinnych i społecznych, takie poradnie jak https://poradniasalomon.com.pl/o-nas/ bardzo dobrze się sprawdzają. Tu będziecie mogli liczyć na kompleksową pomoc psychologiczną, na wielu doświadczonych specjalistów, psychologów, którzy cechują się sporą empatią.
Awatar użytkownika
andzela
Posty: 45
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:02

Re: Pomoc psychologa

Post autor: andzela »

Pomoc psychologa na pewno przyda się, kiedy jesteśmy uzależnieni. I wtedy wahają się nasze zachowania, tak naprawdę czasem nie wiemy, co czynimy. Dlatego bardzo proszę, żebyście zapisywali się w ośrodku Terapii Forest i leczyli swoje problemy. Może nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale uzależnienie to problem nie tylko wasz, ale i całej rodziny.
Awatar użytkownika
Syliwa43
Posty: 90
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:57

Re: Pomoc psychologa

Post autor: Syliwa43 »

Pomoc psychologa czy terapeuty często jest jedyną deską ratunku. Szczególnie w przypadku uzależnień. Tutaj https://nazdrowo.pl/porady/a1581-dopala ... aleznienia poczytać możecie sobie o uzależnieniu dopalaczami poczytać i o tym, jak z niego wyjść. W dzisiejszych czasach to niestety częsta choroba.
Awatar użytkownika
laura345
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2020, 11:28

Re: Pomoc psychologa

Post autor: laura345 »

Ja chodzę do psychologa, który przyjmuje też w ośrodku forest https://osrodek-uzaleznien.pl/ i polecam. Ja akurat korzystam z usług pani Ani. Bardzo wyrozumiałam i cierpliwa kobieta. Dzięki niej uniknęłam terapii, a było już ze mną ciężko momentami. Kiedyś chodziłam do niej 3x w tygodniu, teraz chodzę raz na 2 tygodnie, bo już w zasadzie wyleczyłam się z mojego problemu, ale taka rozmowa jest dla mnie pomocna
ODPOWIEDZ