pompa ciepła

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Sonia_76
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2022, 5:37

pompa ciepła

Post autor: Sonia_76 »

Czy ktoś może mi powiedzieć, czy opłaca się zamontować coś takiego jak pompa ciepła? Czy to jest instalacja, która jest w miarę ekonomiczna? Wiadomo, że przy obecnych cenach, to najbardziej ekonomicznie jest marznąć. Ale ja jednak wolę jak jest ciepło ;) Więc, ponawiam pytanie: czy pompa ciepła to dobry wybór? Czy jeszcze to przemyśleć? Kto może mi doradzić?
Żyrek

Re: pompa ciepła

Post autor: Żyrek »

Jak najbardziej ja również chcę dodać, że jak najbardziej samo korzystanie z pomp ciepła jest bardzo dobrym rozwiązaniem i gdy ktoś się jeszcze nad nimi zastanawia to myślę, że nie ma co zwlekać z decyzją. Ja u siebie jakiś czas temu zdecydowałem się na posiadanie pompy ciepłą Kaisai i dziś znów taką samą decyzję na pewno bym podjął.
Izaah

Re: pompa ciepła

Post autor: Izaah »

Najważniejsze to wybrać odpowiednią firme, która wykona porządnie instalacje i wszystkiego dopilnuje. Na przyklad możesz się w tej sprawie skontaktować z https://passive-instal.pl/ bo robią darmowe wyceny
aneczkaa

Re: pompa ciepła

Post autor: aneczkaa »

Myślę, że warto również tutaj wspomnieć o firmie https://duneko.pl/fotowoltaika/ , która już długi czas jest na rynku i cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientów. Dzięki nim możecie zapewnić sobie pompy ciepła wraz z fotowoltaiką - a będzie to zdecydowanie doskonałe połączenie.
ODPOWIEDZ