Praca w Belgii

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Roś

Praca w Belgii

Post autor: Roś »

Słyszałam ostatnio że można uzyskać zwrot z Belgii. Oczywiście chodzi o zwrot podatku z Belgii. Czy ktoś się z tym spotkał? Czy trudne są formalności? Jak długo trwają?
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Praca w Belgii

Post autor: Frania »

Zanim pojedziecie do pracy do Belgii, warto moim zdaniem byłoby pouczyć się trochę języka francuskiego. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online możecie zapoznać się z ofertą kursu francuskiego, który organizuje Szkoła Językowa ProfiLingua. Polecam, na pewno się Wam to przyda ;)
antośka

Re: Praca w Belgii

Post autor: antośka »

Jak dla mnie najlepszą agencją pracy jest https://hollandcontracting.pl/ , ofert pracy jest naprawdę dużo, więc jestem pewna, że znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie. Dodatkowo praca jest za bardzo dobrą stawkę i co ważne jesteśmy stale pod opieką koordynatorów
Awatar użytkownika
jiimy
Posty: 69
Rejestracja: 14 sty 2020, 19:53

Re: Praca w Belgii

Post autor: jiimy »

antośka pisze: ↑12 lip 2021, 7:19 Jak dla mnie najlepszą agencją pracy jest=, ofert pracy jest naprawdę dużo, więc jestem pewna, że znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie. Dodatkowo praca jest za bardzo dobrą stawkę i co ważne jesteśmy stale pod opieką koordynatorów
Ja bym jeszcze sprawdził różne portale z ogłoszeniami o pracę.
Awatar użytkownika
Mimozza
Posty: 80
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:40

Re: Praca w Belgii

Post autor: Mimozza »

Zarobki - to jest to co najbardziej nas kusi w pracy za granicą. Niektórzy nawet wyjeżdżają na kilka miesięcy i wracają i tak co roku, jest to też jakaś opcja. Mnie i tak najbardziej interesuje praca wielkopolskie (z poszczególnymi miastami). Na razie nie mogę pozwolić sobie na pracę za granicą.
Maryś

Re: Praca w Belgii

Post autor: Maryś »

Ale i w Polsce mozna już sobie ładnie zarobić. Zobaczcie chociazby na oferty pracy w tej firmie https://imex-logistics.pl/ praca stabilna, w renomowanej firmie w branży transportowej. Do tego ludzie też są spoko, da się z nimi na luzaku dogadać w każdym temacie. Firma w 100% zorganizowana i wie jak zarządzać ludzmi by obydwie strony były zadowolone
zośka

Re: Praca w Belgii

Post autor: zośka »

Ja jednak zdecydowałam się na wyjazd do Holandii, ponieważ tutaj mam dużo znajomych. Wyjechałam przez biuro https://hollandcontracting.pl/ , tutaj otrzymałam zdecydowanie najlepszą ofertę pracy z rewelacyjnymi zarobkami. Dodatkowo na miejscu mam opiekę koordynatora
Wałek

Re: Praca w Belgii

Post autor: Wałek »

W momencie gdy pracowaliśmy za granicą to jak najbardziej same kwestie podatkowe również powinny być uregulowane. Jak dla mnie także świetnie na stronie https://taxology.co/pl/jaki-vat-obowiazuje-w-szwecji/ została opisana zasada podatku VAT w Szwecji. Myślę, że ta wiedza jest bardzo ważna.
kaczi

Re: Praca w Belgii

Post autor: kaczi »

Jeżeli ktokolwiek już zdobył doświadczenie w pracy przy budowie lub wykańczaniu i myśli o wyjeździe do Holandii lub Belgii, to warto rozważyć możliwość współpracy jako podwykonawca z https://mesoworks.com/. To co wiem na temat tej firmy że jest ona bardzo rzetelna i nie ma żadnych problemów finansowych. Co więcej, liczba zleceń jest spora więc można sobie fajnie zarobić

cynk suplementy diety
helio

Re: Praca w Belgii

Post autor: helio »

Niezależnie od tego gdzie pracujemy i na jakim stanowisku, warto spytać pracodawcę o tym jak będzie wyglądał nasz onboarding - https://www.gamfi.com/ . Plan wdrożenia, zaangażowanie przełożonego, i odpowiednie narzędzia pracy, będą stanowić całość onboardingu danego pracownika, warto zadbać o skalowalność tego procesu, dopasowaną do szukanej przez nas ilości pracowników.
warka

Re: Praca w Belgii

Post autor: warka »

Co jak co, ale najbezpieczniej to zgłosić się do agencji pracy tymczasowej. Z ich pomocą na pewno znajdziecie odpowiednią pracę dla siebie. Z tego co wiem, to wiele osób chwali sobie MG SOLUTIONS, także jak najbardziej warto się do nich zgłosić.
Józek

Re: Praca w Belgii

Post autor: Józek »

We Francji obowiązują szczególne przepisy dotyczące zatrudnienia, które są inaczej uregulowane niż w wielu innych krajach. Osoby planujące podjęcie pracy w tym kraju powinny dokładnie poznać lokalne prawo pracy. Portal https://www.globelus.pl/francja-prawo-pracy dostarcza wiele cennych informacji na ten temat. Zapoznaj się z nimi, by być w pełni przygotowanym na wszelkie formalności.
Miron

Re: Praca w Belgii

Post autor: Miron »

Jeśli szukasz wskazówek, jak przygotować się do najczęściej zadawanych pytań rekrutacyjnych, polecam odwiedzenie strony https://leasingteam.pl/strefa-kandydata ... rutacyjnej . Znajdziesz tam bogate źródło informacji, które pomogą Ci w przygotowaniach.
Awatar użytkownika
dina
Posty: 324
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Praca w Belgii

Post autor: dina »

Na Twoim miejscu zgłosiłabym się do MG Solutions. Jest to agencja pracy tymczasowej. Mają oferty pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą, więc na pewno znajdą dla ciebie odpowiednie zatrudnienie.
Dżony

Re: Praca w Belgii

Post autor: Dżony »

Znajomość przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy jest kluczowa dla każdego pracownika. Wiedza ta nie tylko chroni Cię przed potencjalnymi wypadkami, ale także pozwala na zrozumienie Twoich praw w przypadku urazu w miejscu pracy. Dodatkowe informacje na ten temat można znaleźć w artykule dostępnym na stronie https://www.tychy.info/wiadomosci/19947 ... -pracownik i jak najbardziej jest to ważne.
Hektor

Re: Praca w Belgii

Post autor: Hektor »

Sukces wdrożenia nowego pracownika często zależy od pierwszych dni w nowym miejscu pracy. Platforma https://gamfi.com/pl/ umożliwia firmom tworzenie interaktywnych i angażujących programów szkoleniowych, które wykorzystują technikę grywalizacji. Dzięki temu nowi pracownicy mogą łatwiej zapamiętać kluczowe informacje i szybciej czuć się częścią zespołu.
ODPOWIEDZ