Problemy finansowe

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
karol-84
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2022, 23:14

Problemy finansowe

Post autor: karol-84 »

Postanowiłem, że wygadam się tutaj na forum, bo to jednak nieco bardziej intymnie. Mam od jakiegoś czasu problemy finansowe, właściwie to zaczęło się od kiedy był problem z Amber Gold, straciłem wtedy wszystkie oszczędności, ale też pożyczone pieniądze. I właściwie o tamtego czasu żyję już na kredyt. Dlatego zastanawiam się nad tym pozwem https://nowypozewambergold.pl
Dziki

Re: Problemy finansowe

Post autor: Dziki »

W kontekście obecnej sytuacji ekonomicznej, wiele osób zastanawia się nad wakacjami kredytowymi. Są to okresy, kiedy można zawiesić spłatę rat kredytowych, co szczegółowo wyjaśniono tutaj https://jaw.pl/2023/11/czym-sa-wakacje- ... korzystac/ oraz ten rodzaj wsparcia jest dostępny dla kredytobiorców spełniających określone warunki. Warto zaznajomić się z tymi kryteriami, aby ocenić swoje możliwości skorzystania z takiej opcji.
Awatar użytkownika
dina
Posty: 342
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:52

Re: Problemy finansowe

Post autor: dina »

Jeżeli faktycznie borykasz się z problemami finansowymi i masz dużo nieprzewidzianych wydatków, to jak najbardziej warto rozważyć kredyt gotówkowy. Z tego co mi wiadomo, to bank https://www.bsduszniki.pl/index.php oferuje swoim klientom korzystane warunki.
ODPOWIEDZ