promocja firmy

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
gość

promocja firmy

Post autor: gość »

Najlepiej postawić na zintegrowaną koncepcję wizualną. Od samego stoiska wystawienniczego, po najdrobniejsze dodatki. Jest na rynku firma RETIO, która ma w ofercie takie kompletne stoiska wystawiennicze. Tutaj https://www.retio.pl masz ich ofertę. Mają bardzo konkurencyjne ceny. Do tego darmową dostawę na terenie Polski. Myślę, że będzie to najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
loka
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2019, 14:30

Re: promocja firmy

Post autor: loka »

Trochę technik reklamowych już sprawdziłam i dość skuteczną jak i nietypową zaproponowała agencja http://brandingpersonalny.pl/ . Od lat działają w marketingu internetowym, jednak w celu budowy odpowiedniego wizerunku marki. To sprawia, że klienci, zupełnie inaczej nas postrzegają i bywają bardziej skłonni do decyzji zakupowej. Moja firma po ich działaniach jest bardziej postrzegana jako lokalny lider branży, a to ma przełożenie na ilość zapytań ofertowych.
Emilek

Re: promocja firmy

Post autor: Emilek »

W sumie jak już napisano powyżej to oczywiście promocja naszej firmy na różnych targach jest bardzo fajną formą reklamy. W sumie warto w takiej sytuacji zwrócić się do firmy https://exposystemy.pl/ aby wykonali dla nas stoisko targowe. Tak przygotowani na pewno odniesiemy sukces.
sas23

Re: promocja firmy

Post autor: sas23 »

Form marketingu istnieje wiele, to w jaki sposób będziemy promować naszą firmę zalezy od branży i tego, jakie efekty chcemy osiagnac. Warto rozważyć performance marketing - https://ekutno.pl/pl/642_artykuly-spons ... ziala.html . Marketing performance to forma marketingu, która koncentruje się na mierzeniu i optymalizacji wyników marketingowych, wykorzystując narzędzia i analizę danych do osiągania konkretnych celów biznesowych.
ODPOWIEDZ