Ratowanie wizerunku firmy

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
loka
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2019, 14:30

Ratowanie wizerunku firmy

Post autor: loka »

Nie wiem czy kiedykolwiek mieliście jakieś problemy związane z działaniem swojej firmy, ale u mnie ostatnio niestety takie się zdarzyły. Jedna osoba która ewidentnie kręciła i oszukiwała po prostu w końcu została zwolniona. No i zaczęły się pojawiać negatywne opinie na nasz temat i to w zasadzie w różnych miejscach, a najgorzej to było w internecie. Dlatego też zaczęłam w tym celu współpracować z http://erzecznik.com.pl/ , czyli agencję która pomaga firmom odbudowywać wizerunek firmy
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: Ratowanie wizerunku firmy

Post autor: Frania »

Skoro już o wizerunku mowa, to moim zdaniem warto zadbać o niego już od samego początku, od powstania firmy. Agencja brandingowa https://44branddesign.com/ może Wam w tym naprawdę skutecznie pomóc. Polecam się z nimi skontaktować ;) Dzięki nim, Wasza firma będzie mogła być lepiej postrzegana przez klientów.
ą123ola

Re: Ratowanie wizerunku firmy

Post autor: ą123ola »

Prowadząc własną firmę naprawdę warto wiedzieć wszystko o kwestii jaką jest kształtowanie wizerunku firmy. Tylko dzięki temu będziemy wiedzieli co robić w krytycznych sytuacjach, które niestety prędzej czy później na pewno się pojawią :) Wizerunek marki czy całej firmy jest naprawdę istotny w obecnych czasach!
ODPOWIEDZ