Ręczniki hotelowe

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Philli
Posty: 113
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:59

Ręczniki hotelowe

Post autor: Philli »

Zamierzam wyposażyć swój nowy hotel i niezbyt wiem jakie ręczniki będą najbardziej korzystne do łazienki w tym hotelu. Może to https://tekstyliowo.pl/6-reczniki-hotelowespa-biale ? Podobno jest to całkiem sprawdzona oferta i ma niezwykle korzystne ceny. Chyba się na to zdecyduję, ale jednak chciałbym usłyszeć Wasze opinie.
Gdyby można było spojrzeć na świat bez żadnej ochrony, uczciwie i odważnie - pękłyby nam serca.
Awatar użytkownika
Zosia
Posty: 66
Rejestracja: 10 gru 2019, 22:46

Re: Ręczniki hotelowe

Post autor: Zosia »

Dobrej jakości tekstylia hotelowe możecie kupić na stronie sklepu AWAKraków https://www.awakrakow.pl mam od nich zarówno pościel, jak i ręczniki i jestem przekonana, że posłużą mi przez wiele lat, jakość jest naprawdę fenomenalna!
Awatar użytkownika
zuzanna
Posty: 61
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:11

Re: Ręczniki hotelowe

Post autor: zuzanna »

Ręczniki hotelowe powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zanim zaczniesz zamawiać ręczniki i inne tekstylia do hotelu zajrzyj na https://www.horecatrends.pl/hotele/118/ ... 748_1.html Hotele z branży HoReCa muszą spełniać wymagania prawne dotyczące tekstyliów. Warto się z nimi zapoznać, w końcu chodzi o zadowolenie gości hotelowych.
Mikuś

Re: Ręczniki hotelowe

Post autor: Mikuś »

Kreatywne pakowanie ręczników na prezent może być proste i efektowne. Dzięki poradom znalezionym na https://tytuurzadzisz.pl/jak-zapakowac- ... a-prezent/ zdecydowałem się na składanie ręczników w kształt róż, co daje efektowny i oryginalny prezent. Takie podejście z pewnością zostanie docenione.
Bawół

Re: Ręczniki hotelowe

Post autor: Bawół »

Jakość wykonania ręczników kuchennych ma bezpośredni wpływ na ich trwałość i funkcjonalność. Szukając odpowiednich ręczników, należy zwrócić uwagę na gęstość splotu oraz wykończenie brzegów. Dobrej jakości ręczniki będą służyć przez długie lata, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Wskazówki dotyczące oceny jakości ręczników kuchennych można znaleźć na stronie https://esencjalnie.pl/jak-wybrac-reczniki-kuchenne/ co jest pomocne w dokonaniu świadomego wyboru.
ODPOWIEDZ