reklama dla firmy

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Żeby skutecznie dotrzeć do lokalnych klientów warto zainwestować w ulotki. To jeden ze skuteczniejszych sposobów bo ludzie nawet jak nie chcą to spojrzą na taką ulotkę i zawsze coś im w pamięci zostanie i bedą nas kojarzyć a o to przecież chodzi. Widziałem, że dobrej jakości druk mają w tej drukarni http://www.diamond-druk.pl/. Ceny też mają bardzo przystępne wiec powinieneś być zadowolony.
Awatar użytkownika
loka
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2019, 14:30

Re: reklama dla firmy

Post autor: loka »

Według mnie dziś chcąc skutecznie się reklamować, działania w sieci, są wręcz obowiązkowe. Tutaj dla mojej firmy działała agencja http://cnagencja.pl/ . Marketing internetowy to ich codzienność od wielu lat, także wiedzieli jakich technik użyć, aby dotrzeć z przekazem o mnie do targetowych grup odbiorców.

świece zapłonowe wrocław
Awatar użytkownika
matysia
Posty: 72
Rejestracja: 10 paź 2019, 12:09

Re: reklama dla firmy

Post autor: matysia »

Skuteczność ulotek widać w każdej klatce w każdym bloku, gdzie większość z automatu ludzie wyrzucają do najbliższego śmietnika. Jedynie wydruk menu wrzucany do zamówienia ma sens, ale to specyfika branży gastronomicznej. W innym biznesie zdecydowanie lepiej pójść w reklamę sieciową, gdzie można znacznie dalej dotrzeć z przekazem. Agencja http://konkretmarketing.pl/ pomogła mi w tym zakresie, przeprowadzając pełną kampanię marketingu internetowego, gdzie mam znacznie większy odzew jak po zwykłych ulotkach.

jaki płomień w piecu na ekogroszek
boguśka

Re: reklama dla firmy

Post autor: boguśka »

Reklama jest bardzo ważna by wasza firma funkcjonowała sprawnie. Dla mnie najlepszą agencją, która zajmuje się pozycjonowaniem w sieci jest seo sklep https://backlink24.pl/informacje/37-sklep-seo.html dzięki któremu wasza działalność zyska dużą liczbę odbiorców w sieci.
kacperuś

Re: reklama dla firmy

Post autor: kacperuś »

Ja postawiłem na agencję http://marketingszeptanyagencja.pl/ która od długiego czasu specjalizuje się w marketingu szeptanym. Skuteczna taktyka, która pozwala niepostrzeżenie, docierać do klientów z odpowiednim przekazem. Przy okazji można też budować bardziej pozytywny wizerunek marki.
ODPOWIEDZ