Reklama produktów

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Żaba

Reklama produktów

Post autor: Żaba »

Cześć, jaką formę reklamy produktów uważacie za najskuteczniejszą? Wydaje mi się, że w przypadku spożywki bardzo fajne jest połączenie reklamy w TV/ Internecie oraz materiałów POS. Najróżniejsze standy, szafy marketingowe czy ekspozytory można zlecić firmie Exposite - stowrzą nawet spersonalizowane co samo w sobie jest reklamą. Takie standy umieszczane w sklepach skutecznie przyciągają wzrok klienta i dają realną możliwość ich zakupu.
Awatar użytkownika
Miwonka
Posty: 62
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:18

Re: Reklama produktów

Post autor: Miwonka »

Ciężko tak jednoznacznie powiedzieć, nie jest to takie proste jak mogłoby się wydawać. Można próbować różnych rozwiązań oczywiście. Może też modelki i hostessy od https://papilioagency.com/modelki/krakow/ wam się przydadzą do promocji

jak podłączyć przepływowy ogrzewacz wody
Awatar użytkownika
matysia
Posty: 72
Rejestracja: 10 paź 2019, 12:09

Re: Reklama produktów

Post autor: matysia »

Dla mnie najlepszą reklamą dla nowego produktu to zdecydowanie marketing szeptany, który dla mnie prowadzili http://marketingszeptany.com.pl . Odpowiednio całość ukształtowali pod moje oczekiwania, co pozytywnie wpłynęło na ogólny wynik.

biorezonator nunczako opinie
nuśkowa

Re: Reklama produktów

Post autor: nuśkowa »

Ja z kolei uważam, że ogromne efekty przynosi pozycjonowanie oraz reklama w social mediach. Oczywiście marketing musi być prowadzony przez profesjonalistów takich jak Kreacja Sukcesu - http://kreacjasukcesu.pl/social-media/ Działania na własną rękę niestety przynoszą marne efekty.
Awatar użytkownika
loka
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2019, 14:30

Re: Reklama produktów

Post autor: loka »

Wydaje mi się, że samemu nie ma co się bawić w takie rzeczy. Lepiej jest tutaj zaufać specjalistom w tym temacie, a mam na myśli tutaj rozpoczęcie współpracy z agencją http://capability.pl/ . Oni odpowiednio dopasują wszelkie techniki i sposób reklamy, tak żebyś była zadowolonym klientem.
dżaga

Re: Reklama produktów

Post autor: dżaga »

Z tego co zauważyłam sporym zainteresowanie wśród form reklamy cieszą się przykładowo ścianki reklamowe . Można je dostosować do swoich potrzeb pod względem wymiaru, czy kształtu. A grafika, która na niej powstanie zdecydowanie będzie wpadać w oko. Jest to jedna z atrakcyjniejszych form prezentacji swojej firmy.
KamilŚ

Re: Reklama produktów

Post autor: KamilŚ »

Jeśli szukasz kogoś kto sprawnie zajmie się stworzeniem dobrej reklamy dla Twojej firmy https://omegasystem.pl/ będzie dla Ciebie idealne
Awatar użytkownika
Radka
Posty: 67
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:05

Re: Reklama produktów

Post autor: Radka »

Jak widać jest dużo różnych sposobów na zareklamowanie swoich usług, także produktów. Głównie sprawdza się reklama w internecie tak myślę, przynajmniej tak jest w moim przypadku. Warto spróbować, przetestować różne rozwiązania. Tu na stronie https://echomarketing.pl/ znajdziecie firmę, która będzie mogła wam pomóc. Zajmują się tu kompleksowo pozycjonowaniem stron, również profesjonalnym copywritingiem, kampaniami google ads. Testujcie różne rozwiązania.
Awatar użytkownika
finika
Posty: 50
Rejestracja: 23 lut 2020, 22:30

Re: Reklama produktów

Post autor: finika »

Ciekawym pomysłem na reklamę mogą być drewniane sztućce z nadrukiem https://znakowaniereklamowe.pl/ , zwłaszcza jeśli chodzi o biznesy związane z kuchnią, wszelkiego rodzaju cateringi, hotele itd. Nadrukiem może być np. logo marki czy nazwa produktu
Awatar użytkownika
ronnie
Posty: 76
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:02

Re: Reklama produktów

Post autor: ronnie »

Nie trzeba promować tylko jednego produktu, można od razu cały sklep i tutaj na pewno przyda się pozycjonowanie. Z tego co mi wiadomo to agencja https://virtualpeople.pl/case-study ma tego typu działania w swojej ofercie, zatem jeśli poszukujecie kogoś profesjonalnego to warto do nich sie zgłosić
mówca

Re: Reklama produktów

Post autor: mówca »

Na ten moment jeżeli chodzi o skuteczne działania marketingowe to na pewno warto zwrócić uwagę na agencję z którą sami współpracujemy, czyli MTWEB z Krakowa. Mają ogromne doświadczenie, umiejętności i co również ważne zadbali o rzeczowe podejście do każdej kampanii co przynosi konkretne korzyści w zasięgach i coraz skuteczniejszej sprzedaży. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
melania
Posty: 76
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:05

Re: Reklama produktów

Post autor: melania »

Najlepsza reklama obecnie jest wedlug mnie reklama w sieci, pozycjonowania, szeptanka , dzialania w social mediach. jednak wiadomo, samemu ciezko tak wszystko ogarnac, dlatego warto zdac sie na dobra agencje marketingowa, ja na przyklad wspolpracuje z firma z Czestochowy https://marketingczestochowa.pl/ maja wiele mozliwosci, wiele narzedzi marketingowych i mnostwo pomyslow
gość

Re: Reklama produktów

Post autor: gość »

Jak dla mnie najskuteczniejszy jest marketing szeptany, gdzie w dość dyskretny sposób można dotrzeć do konkretnej grupy odbiorców. Często można działać na tyle niepostrzeżenie, że nawet konkurencja nie jest tego świadoma. Dla mojej firmy taką formę reklamy prowadziła agencja http://mbuzz.pl/i według mnie spisali się w tym zakresie doskonale.
ODPOWIEDZ