reklama

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
gość

reklama

Post autor: gość »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Awatar użytkownika
loka
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2019, 14:30

Re: reklama

Post autor: loka »

Obecnie reklama powinna mocno skupiać się na działaniach online, bo to najkrótsza droga do indywidualnych odbiorców. Agencja http://ongoing.com.pl/ uświadomiła mnie o tym podczas współpracy. Poznali moją markę jak i oczekiwania, na podstawie czego, poprzez działania marketingu internetowego, oficjalnie reprezentowali moją firmę w sieci.
Awatar użytkownika
matysia
Posty: 72
Rejestracja: 10 paź 2019, 12:09

Re: reklama

Post autor: matysia »

Od reklamy to mam agencję http://mwp.org.pl/ która doskonale ogarnia ten temat. Poprzez techniki marketingu internetowego, nie tylko zwiększają świadomość mojego istnienia, ale również niwelują kryzysy wizerunkowe. Bardzo dobrze mi się z nimi współpracuje i śmiało mogę wam polecić kontakt do nich.
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: reklama

Post autor: informatyk »

Ogólnie sama reklama jak i cała reszta działań marketingu internetowego dla naszych stron czy sklepów jest czymś niezwykle istotnym. Ja staram się teraz co nieco na ten temat dowiedzieć. Nawet już czytałem na stronie https://push-ad.com/blog/marketing-auto ... o-to-jest/ czym na dobrą sprawę jest marketing automation.
Awatar użytkownika
Frania
Posty: 375
Rejestracja: 23 maja 2019, 9:00

Re: reklama

Post autor: Frania »

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach najlepiej inwestować w reklamę w internecie ;) Co powiecie na kampanię reklamową Google Adwords? Ja czytałam o niej ostatnio na stronie internetowej https://advist.pl/uslugi/kampanie-google-ads/. Jak widać może ona przynieść firmie naprawdę sporo korzyści ;) A wcale dużo nie kosztuje ;)
miśka

Re: reklama

Post autor: miśka »

No dziś bez reklamy to ciężko jest utrzymać biznes, choć samych technik i sposobów jest ogromny wybór i trzeba coś sensownego dobrać pod siebie. Ja postawiłam na ludzi od http://brandingpersonalny.pl/ którzy to specjalizują się w budowaniu odpowiedniego wizerunku marki. Całość realizują poprzez techniki marketingu internetowego, które świetnie opanowali.
ODPOWIEDZ