rozwój sklepu internetowego

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
gość

rozwój sklepu internetowego

Post autor: gość »

Moim zdaniem niezwykle ważne jest to by inwestować w rozwój swój i swojej działalności. Być na bieżąco z tym co jest teraz nowe i opłacalne. Bardzo popularne staja sie krypto waluty, dlatego też zastanawiam sie nad skorzystaniem tutaj https://bitbaypay.com/pl/produkty/bramka-platnosci z płatności krypto walutami na mojej stronie. To moze okazać się bardzo duży krok do przodu .
Awatar użytkownika
matysia
Posty: 72
Rejestracja: 10 paź 2019, 12:09

Re: rozwój sklepu internetowego

Post autor: matysia »

No najlepszym sposobem na rozwój to oczywiście zwiększone zainteresowanie klientów. W tym pomogli mi ludzie od http://cocreate.pl/ którzy od lat działają w tym temacie. Wiedzieli jak mi pomóc i działali odpowiednio dobranymi technikami marketingu internetowego.

święty charbel koronka
Łukasz1212

Re: rozwój sklepu internetowego

Post autor: Łukasz1212 »

Szukasz grupy specjalistów, którzy profesjonalnie zajmą się pozycjonowaniem Twojej strony oraz zwiększą jej popularność? Pozycjonowanie.pl to grupa najlepszych fachowców od spraw SEO! Przez lata doświadczenia na rynku poznali mechanizmy wyszukiwarek i wiedzą, jak przełożyć tę znajomość na wysokie efekty i zwiększony ruch organiczny na Twojej stronie. W zakresie ich działań jest pozycjonowanie szerokie, lokalne, stron i sklepów internetowych oraz doborze słów kluczowych, a także marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Sprawdź, w których działaniach Pozycjonowanie.pl okaże się przydatne dla Twojej strony. 
Awatar użytkownika
informatyk
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:04

Re: rozwój sklepu internetowego

Post autor: informatyk »

Tak naprawdę bardzo dobrymi działaniami reklamowymi jest pozycjonowanie takiej strony i ja jestem zdania, że jak najbardziej właśnie tym warto jest się zainteresować. Jakiś czas temu ja również miałem okazję przeczytać bardzo ciekawy artykuł https://pracaibiznes.pl/jak-dziala-pozy ... e-lokalne/ z którego dowiedziałem się jak działa pozycjonowanie lokalne.
pankamil

Re: rozwój sklepu internetowego

Post autor: pankamil »

Ja prowadzę swój sklep internetowy i ostatnio postanowiłem rozszerzyć swoją działalność poprzez wprowadzenie wysyłki towarów dodatkowo także poza granicę kraju. W tym przypadku świetnie sprawdziło się pozycjonowanie, także w innych wyszukiwarkach niż tylko Google, ponieważ mogę w ten sposób dotrzeć do większego grona odbiorców, tutaj znajdziesz więcej szczegółów - https://backlink24.pl/blog/seo/pozycjonowanie-w-danii.
vronka

Re: rozwój sklepu internetowego

Post autor: vronka »

A czy ktoś z was tak jak ja otwiera sklep internetowy? Co myślicie o magento 2? Czy faktycznie jest to niezawodny system? Właśnie wpadłam na artykuł https://teoriabiznesu.pl/internet/przew ... -commerce/ gdzie co nieco na ten temat piszą. Dlatego teraz zastanawiam się nad tym czy właśnie postawić na magento 2?
aleksis

Re: rozwój sklepu internetowego

Post autor: aleksis »

Dobrze, to ja jestem teraz ciekawa czy wiecie coś więcej o platformach, gdzie warto byłoby otworzyć sklep internetowy? Jak nie, to możecie chociażby rzucić okiem na artykuł https://www.tcz.pl/index.php?p=1,47,0,w ... y-i-zalety - bo tam wszystko piszą na temat Shopware 6. Dowiecie się tam jakie są zalety i wady tej platformy.
czujnośćiżal

Re: rozwój sklepu internetowego

Post autor: czujnośćiżal »

Jak myślicie, czy telefon stacjonarny abonament dokładniej, to coś solidnego? Warto się za to zabrać? A może jednak nie jest to dobry plan? Chętnie dowiem się, jak to widzicie, na czym to ma polegać i jakie informacje macie dla mnie. No, czekam na informacje w tym względzie.
Korek

Re: rozwój sklepu internetowego

Post autor: Korek »

Sukces w e-sklepie zaczyna się od dobrze zaplanowanej strategii marketingowej. Kluczowe jest zrozumienie potrzeb i zachowań Twojej grupy docelowej, co pozwoli Ci skutecznie dopasować ofertę. Optymalizacja SEO i skuteczna reklama online są nieodzownymi elementami tej strategii. Szczegółowe wskazówki na temat budowania strategii marketingowej w e-commerce znajdziesz na https://glospowiatusredzkiego.pl/pl/651 ... nikow.html i właśnie takie rzeczy są dość ważne.
Dżony

Re: rozwój sklepu internetowego

Post autor: Dżony »

Zapewnienie klientom opcji śledzenia przesyłki w czasie rzeczywistym jest ważnym elementem budowania zaufania i satysfakcji. Dzięki temu klienci czują się pewniej, wiedząc, gdzie znajduje się ich zamówienie. Artykuł omawiający to zagadnienie znajdziesz tutaj https://stalowemiasto.pl/artykuly/artyk ... z&id=56676 i nowoczesne narzędzia śledzenia przesyłek to już standard w branży e-commerce.
Karolek

Re: rozwój sklepu internetowego

Post autor: Karolek »

Witam was, będzie krótko i na temat, jeżeli chodzi o narzędzia to tylko sklep krab. https://www.narzedzia-krab.pl maja szeroki asortyment narzędzi elektrycznych, narzędzi ręcznych itp
ariela

Re: rozwój sklepu internetowego

Post autor: ariela »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad własnym biznesem i nad prowadzeniem niektórych rozwiązań i metod działania. Dodatkowo sprawdzam sobie niektóre opcje i na pewno e-paragony są czymś, co się moim klientom spodoba. Wiem, że niejeden market je wprowadził, dzięki czemu nie trzeba decydować się na drukowane potwierdzenia. Uważam, że to ważne, bo to i wygoda, i ekologia.
Pracuś

Re: rozwój sklepu internetowego

Post autor: Pracuś »

Zastosowanie rozszerzonej rzeczywistości (AR) w e-commerce otwiera nowe możliwości dla prezentacji produktów. Klienci mogą "przymierzać" produkty wirtualnie, co jest szczególnie przydatne w branżach takich jak moda czy wyposażenie wnętrz. Informacje o korzyściach płynących z implementacji AR w sklepie internetowym można znaleźć tutaj: https://noweinfo.pl/sprawdz-5-uzyteczny ... -commerce/ oraz wykorzystanie AR może znacząco zwiększyć zaufanie klientów do produktów online.
ODPOWIEDZ