Sala na konferencję Wrocław

Chcesz dodać wątek, ale nie możesz dopasować go go żadnej kategorii? Zajrzyj tu.
Awatar użytkownika
Philli
Posty: 113
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:59

Sala na konferencję Wrocław

Post autor: Philli »

Ostatnio miałem okazję organizować konferencję. Bardzo się tym stresowałem, ale skorzystałem z oferty http://www.terminalhotel.pl/centrum-kon ... a-wroclaw/ . Moim zdaniem to najlepsze miejsce do tego typu rzeczy. Mają świetne nagłośnienie i bardzo dobrą lokalizację. Idealne dla wszystkich uczestników konferencji.
Gdyby można było spojrzeć na świat bez żadnej ochrony, uczciwie i odważnie - pękłyby nam serca.
Awatar użytkownika
fiona
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2020, 21:36

Re: Sala na konferencję Wrocław

Post autor: fiona »

Dobrze wyposażoną salę konferencyjną oraz szkoleniową znajdziesz w hotelu Traffic https://www.hoteltraffic.pl/. Jeśli mam do zorganizowania konferencję we Wrocławiu, to zawsze wybieram to miejsce. Ważna jest dla mnie także baza noclegowa. Goście zawsze doceniają komfortowe i nowocześnie urządzone pokoje.
Awatar użytkownika
hanka
Posty: 23
Rejestracja: 16 kwie 2020, 8:48

Re: Sala na konferencję Wrocław

Post autor: hanka »

Posiadając taką salę konferencyjną na wynajem, mamy nieograniczone możliwości zysku. W końcu najmujących jest wielu, a nasz wkład bardzo często jest po prostu minimalny. O ile oczywiście w porę reagujemy na problemy zgłaszane przez klientów. Jeśli chodzi o dobre nagłośnienie, to firma https://q-fidelity.pl/ może nam je przygotować i wdrożyć. Tym się zajmują zawodowo.
Awatar użytkownika
mila8788
Posty: 267
Rejestracja: 13 sty 2020, 18:55

Re: Sala na konferencję Wrocław

Post autor: mila8788 »

A może na tej stronie znajdziecie sobie odpowiednią ofertę, jeśli chodzi o konferencję lub jakieś przyjęcie firmowe? Wiele osób w tym miejscu organizuje swoje przyjęcia, ponieważ warto, opłaca się i mają tam super warunki na tworzenie takich wydarzeń!
ODPOWIEDZ